Вібромоторчик (Taptic Engine) для iPhone 5

В наявності

Ціна запчастини: $4.30
Питання та відповіді↓

Ми можемо доставити цей товар кур'єром протягом дня або Нова Пошта привезе його в будь-який куточок України наступного ранку

Докладніше

Запчастина сумісна з наступними моделями пристроїв :MD656LL/A (A1429 EMC N/A),MD297B/A (A1429 EMC 2610),ME039CH/A (A1442 EMC N/A),ME486LL/A (A1428 EMC N/A)

Вібромотор для iPhone 5

Вібро-режим дуже зручний при беззвучному режимі, а також під час того, як надходить повідомлення, ви легко можете відчути, що вам телефонують, навіть коли телефон знаходиться в кишені. Коли вібро не спрацьовує при перемиканні режимів або телефон вібрує раз за раз, швидше за все з ладу вийшов вібромотор, який можна замінити в нашому сервісному центрі. 
Не варто самостійно проводити навіть не значний ремонт, адже для заміни будь-якої деталі потрібно повністю розібрати телефон. Без використання спеціального набору інструментів та за відсутності навичок, ви легко можете пошкодити внутрішні деталі, що призведе до більш дорогого ремонту. Якщо ж ви впевнені у своїх силах, можете купити вібромотор для Iphone 5 та оформити доставку у будь-яке місто на території України.