Запчастини Apple Watch

Запчастини для Apple Watch у Києві

Запчастини для Apple Watch у Києві

До 2014 року мільйони користувачів використовували стандартні механічні циферблати або більш просунутий аналог фітнес браслет, де можна було подивитися кількість пройдених кроків і відстежити час. Але Apple кардинально змінила ситуацію, представивши годинник власного виробництва 1 Apple Watch. Вони відрізнялися від попередників зовнішнім виглядом, внутрішнім наповненням та функціоналом:

  • Записування тренувань.
  • Надсилання смс-повідомлень, прийняття дзвінків завдяки адаптованій для годинника операційній системі iOS.
  • Управління плейлиста.
  • Восьма серія оснащена технологією Always On Display, яка дозволяє переглядати повідомлення на вимкненому екрані.
  • Контроль серцевого ритму.
  • Наявність інноваційних циферблатів, де розміщено всю необхідну інформацію.

Це універсальний гаджет, який став незамінним у повсякденному житті. Але він теж може вийти з ладу. Ось тут гостро постає питання сервісного обслуговування, купівлі запчастин для ремонту тієї чи іншої несправності. Розберемо в чому особливість комплектуючих для Apple Watch і що потрібно знати, щоб купити оригінальний варіант, а не дешеву підробку.

Каталог популярних запасних частин на Епл Вотч

Внутрішнє наповнення гаджетів відрізняється. Змінюється розташування шлейфів, розмір деталей. Тому перед придбанням товару переконайтеся у продавця, що цей товар відповідає серії та року випуску годинника. Менеджер нашого СЦ допоможе із підбором необхідного товару саме для вашої моделі.

Найпопулярніші запасні частини для Епл Вотч: дисплеї в зборі та батареї. Пояснити це дуже просто. Ці комплектуючі частіше потребують професійної допомоги та ремонту. Матриця не захищена належним чином від механічних пошкоджень. Хоча розробник заявляє, що їхні модулі захищені від сколів, подряпин сапфіровим склом. На практиці все інакше 1 циферблати б’ються. Перед придбанням LCD зверніть увагу на зовнішній огляд. Діагностику запчастини за допомогою тестера краще довірити майстрам нашого сервісу. Фахівці проведуть передпродажну перевірку комплектуючої за допомогою професійного обладнання.
Працездатність акумулятора аналізується за тим самим принципом. Деталь діагностують на наявність механічних пошкоджень: наявність сколів, вм’ятин, подряпин, слідів окиснення мікросхем. Цей етап перевірки дуже важливий. У нормі шлейфи мають бути золотистого кольору, рівні. Якщо колір наближений до помаранчевого, є іржа, то найімовірніше всередині була волога і необхідна процедура відмиву СЦ 2Mac.

Ціни на запчастини для AppleWatch у професійному сервісному центрі 2Mac

Придбати оригінальну деталь можете не тільки на ринку постгарантійного обслуговування, але й онлайн форматі на сайті нашого сервісу. Для замовлення скористайтеся вкладкою каталог за моделями, виберіть Apple Watch. Залишилося тільки підібрати комплектуючу та натиснути купити. Залиште номер телефону, ім’я. З вами зв’яжеться фахівець і відповість на будь-які питання, що цікавлять: ціна на деталь, наявність, спосіб доставки і проконсультує за гарантійними зобов’язаннями.