Доставка та кур'єрське обслуговування

Вам не потрібно йти в офіс за товаром. Добре, що у нас існує доставка! Замовляєте річ, заварюєте чай, беремо печиво та затишно влаштовуєтесь в кріслі. Обов'язково заздалегідь зателефонує кур'єр й товар вже у ваших руках.

За комфорт, економію свого часу та нервів ви заплатите від 80 до 200 гривень в залежності від зони доставки.

Також ми доставляємо товари за допомогою "Нової Пошти". Щоправда, у такому разі доведеться забути про чай та печиво.

Для покупців, які живуть поза Києвом, існує доставка перевізником. Ні, ви не побачите Джейсона Стейтема за кермом, на жаль. Вартість послуги залежить від транспортної компанії, зазвичай — від 100 гривень . Уявіть, що машина приїжджає, двері багажника відчиняються й оп-па: товар перед вами! Таксі привезе будь-який габаритний товар або забере поламану техніку на сервіс.

Доставка може здійснюватися на склад транспортної компанії у вашому місті, або - за заявленою вами адресою. Вартість такої доставки залежить від міжміської відстані, ваги, габаритних розмірів товару і розцінок транспортної компанії, а також від обраного способу оплати.

Важливо! При замовленні великогабаритних товарів, що поставляються наложеним платежем - вноситься передоплата в розмірі 200-300 грн (в залежності від вартості доставки габаритної продукції). Якщо замовлений вами товар відноситься до цієї групи, про це Вам повідомляють наші менеджери. У випадку якщо ви відмовляєтесь від товару, кошти анулюються на зворотню доставку.

Види доставки

За передоплатою
Оплата при отриманні в офісі НП
Новою поштою
Доставка кур'єром
Використайте картку доставки, щоб дізнатися вартість виклику кур’єра за вашою адресою.

 • (зелена зона) – 80 грн
 • (жовта зона) – 100 грн
 • (червона зона) – 200 грн.

Викликати кур'єра за зламаною технікою!

 

Для виклику кур'єра, вкажіть ваші ім'я та телефон:

  Доставка

  Підписатися
  Сповістити про
  0 коментарів
  Вбудовані Відгуки
  Переглянути всі коментарі