Запчастини до iPhone 14

Показані всі 13 товарів

Оригінальні запчастини на iPhone 14

Несправність гаджета переростає у велику проблему майже для кожного користувача техніки. Необхідно розібратися, що саме зламалося, підшукати сервісний центр, купити якісну запчастину за прийнятною ціною.

iPhone 14 був представлений у 2022 році. Ця базова модель з новим процесором, збільшеною автономною роботою, камерами з 13 Pro. iPhone, мабуть, найнадійніші, найдовговічніші пристрої. Не зависають, витримують навантаження енергоємними додатками, справляються з багатозадачністю.

На ринку мобільних гаджетів великий вибір запчастин від різних виробників. Тому важливо той варіанти, які прослужать довгі роки. Діляться на два види: основні, допоміжні. Деякі, при дотриманні правил експлуатації можуть працювати безперебійно не один рік. Інші 一 зношуються, підлягають заміні. До таких деталей належать: батарея, гніздо зарядки.

Найпоширеніші запасні комплектуючі

  • Оригінальні. Виготовляються на потужностях Apple. Особливість 一 преміум матеріал, з якого виконано виріб, наявність маркування виробника, заводського номера.
    Донорська Деталь, яка раніше встановлювалася. Можуть бути присутніми дрібні подряпини, сліди використання. В основному, запчастина сертифікована. Перед покупкою рекомендуємо перевірити її на працездатність.
  • Копія. Маркування виробника може відрізнятися. Шрифти 一 розмиті, нерівні, можуть зовсім відсутні.
    Найчастіше в iPhone/iPhone 14 змінюють: екрани, батареї, скло камер, корпус.

Матриця

Найкрихкіша частина iPhone. Глянцева скляна поверхня, повністю сенсорна. Для додаткового захисту рекомендуємо обзавестися захисним склом, протиударним кейсом, щоб прикрити задню кришку. Іноді комплект аксесуарів не допомагає. Пристрій може впасти на тверду поверхню, наприклад бетон. У такому разі розбивається захисне скло, екран, страждає внутрішня складова. Може вийти з ладу материнська плата. Після виявлення пошкоджень, рекомендуємо звернутися до фахівців сервісу. Заміна LCD 一 єдиний вихід виправити ситуацію.

Скло камери

Модулі камер перекочували з попередньої прошки. Вони стали більшими в діаметрі, помітно виступають над тильною стороною гаджета. Щоб уберегти ці тендітні деталі, радимо придбати щільний чохол. Пошкоджена камера перестане функціонувати повноцінно. Знімки 一 розмиті, із засвітами. Заміна 一 єдине рішення.

Батарея

Є витратним матеріалом. Має свій термін служби. Потім починається процес зносу. Автономної роботи не вистачить на повноцінний робочий день. iPhone почне раптово перезавантажуватися, вимикатися на холоді. Акумулятор прослужить довше якщо:

  • Не заряджаєте до 100 і не розряджаєте 0.
  • Не залишаєте телефон надовго під впливом високих, низьких температур.
  • Використовуєте для зарядки тільки оригінальні аксесуари.
  • Не запускайте енергоємні додатки, коли девайс під’єднаний до мережі живлення.

Купити запчастини для iPhone 14 на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

Якщо немає часу відвідувати магазини із запчастинами, можете придбати їх, не виходячи з дому. Відвідайте сайт сервісного центру 2Мас. У каталозі, що відкрився, побачите перелік товарів, ціну, можливість замовлення. З вами зв’яжеться менеджер по роботі з інтернет-заявками, відповість на будь-які запитання.