Ремонт iPhone 4

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 4 може знадобитися після удару або падіння смартфона, збою програмного забезпечення або природного зношування. Помітивши некоректну роботу, варто звернутися за допомогою до сервісного центру і не намагатися самостійно ремонтувати пристрій вдома. Причинами звернення найчастіше стає некоректне поводження з власним iPhone, але трапляються випадки коли запчастина зносилася після багаторічної служби. До нас часто звертаються власники iPhone після спроби самостійно замінити запчастину, оскільки телефон має унікальну структуру, легко заплутатися в розташуванні комплектуючих і зачепити контактні доріжки. Іноді причиною поломки стає некваліфікований ремонт, коли за справу береться майстер-початківець і проводить складний вид робіт, зачіпає в ході заміни комплектуючі або шлейф і вже через кілька тижнів, ви помічаєте некоректну роботу.

  Коли може знадобиться ремонт iPhone 4?

  1. Фізичне ушкодження. Найчастіше внутрішні комплектуючі, задня кришка та дисплей страждають від ударів та падінь. Якщо сила удару припала на корпус, можуть з’явитися тріщини та вм’ятини і тоді не обійтися без рихтування або заміни. На екрані може також з’явитися скол, який не дозволить повноцінно насолодитися переглядом зображень, іграми та іншим функціоналом смартфона. Механічний вплив призводить до поломок материнської плати, відключення або обриву шлейфу, поломки клавіш зміни гучності або деформації кнопки Home. Подовжити термін служби смартфону допоможе акуратне використання, наявність захисного чохла, оптимального температурного режиму.
  2. Заводський брак найчастіше виявляється в перші тижні використання пристрою, але іноді і через пару місяців може виявитися проблема некоректної роботи комплектуючої. Іноді компанія навіть виявляє цілу партію смартфонів або ноутбуків з бракованними комплектуючими, після частих звернень щодо певної поломки.
  3. Природне зношення. Кожна запчастина має обмежений термін служби, оскільки вічних запчастин немає і всі вони можуть некоректно працювати після кількох років роботи. Акумулятор обмежений у використанні певною кількістю циклів перезавантаження, ємність батареї починає швидко знижуватися і через пару років може досягти позначки 70% і тоді не обійтися без заміни. Також динамік може перестати працювати, особливо після тривалої відсутності очищення від пилу та дрібного сміття.
  4. Збій програмного забезпечення теж може призвести до ремонту iPhone 4, адже встановлення стороннього софту або джейлбрейку іноді призводить до погіршення роботи смартфона. Для відновлення його роботи можна оновити версію IOS або перепрошити, попередньо зберігши дані з телефону. Не варто самостійно оновлювати систему, адже ви ризикуєте втратити персональні дані, документи та фотографії, які неможливо буде відновити.
  5. Попадання рідини одна з найнебезпечніших причин ушкодження, адже волога швидко осідає на комплектуючих та контактах, що призводить до їхнього окислення. Якщо ви пролили напій на iPhone, не варто намагатися його врятувати самостійно, сушити, розбирати або шукати рекомендації в інтернеті. Для початку вимкніть смартфон і якнайшвидше доставте його в сервіс, щоб кваліфікований інженер провів ремонт з гарантією, очистив запчастини від залишків вологи та висушив усі комплектуючі спеціальним обладнанням.

  Детальну специфікацію iPhone 4 (A1332) можна переглянути на інформаційному порталі EveryMac.

  Чому варто звернутися до сервісного центру за ремонтом iPhone 4?

  Безкоштовна діагностика дозволяє максимально швидко визначити поломку, виявити її характер (апаратне ушкодження чи програмний збій). Навіть якщо Ви надалі відмовляєтеся від ремонту, адже сума може бути вищою, ніж Ви розраховували, за діагностику не потрібно буде платити. Якщо Ви погоджуєтесь на ремонт, професіонал у найкоротші терміни зможе приступити до відновлення роботи смартфона використовуючи спеціальне обладнання та набір інструментів. Для заміни в нашому сервісному центрі використовуються оригінальні запчастини, оскільки техніка Apple не передбачає встановлення копій та комплектуючих сумнівної якості. Наша компанія не перший рік займає лідируючі позиції щодо постачання запчастин для яблучних пристроїв, тому Вам не потрібно буде чекати, поки майстер знайде потрібну деталь і замовить, адже у нас є свій склад. Досвідчений інженер знається на пристроях і може без проблем замінити батарею, відновити роботу контролера живлення або конекторів на материнській платі. Недосвідчений майстер або звичайний користувач може зачепити сусідню запчастину, пошкодити корпус або акумулятор при розбиранні смартфона, що призведе до більш дорогого ремонту. Ви можете звернутися за допомогою до нашого офісу в Києві чи Одесі, а також надіслати Новою Поштою з будь-якого міста України пристрій на ремонт з гарантією.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 4 у Києві?