Запчастини iPhone 15 Pro Max

Показані всі 12 товарів

Деталі та запчастини iPhone 15 Pro Max у сервісному центрі 2Mac

Комплектуючі iPhone 15 Pro Max поділяються на три типи:

Сертифіковані деталі.

  • Оригінальні комплектуючі для iPhone мають заводський логотип. Може бути нанесений безпосередньо на поверхню запчастини або мати спеціальну наклейку з монограмою.
  • Деталі відповідають моделі айфона, для якої призначені. Матимуть ту саму форму, розміри, роз’єми, що й спочатку встановлені в девайсі. Також, перед встановленням у пристрій їх тестують та надають сертифікацію Apple.
  • Зазвичай поставляються в офіційній упаковці, яка може містити інформацію про iPhone 15 Pro Max, логотип у вигляді яблучка.
  • Мають унікальний серійний номер, який підтверджує їхню справжність.

Копія

  • Копії переважно виготовлені з більш дешевих, менш міцних матеріалів. Наприклад, можуть бути легшими і тендітнішими, ніж оригінальні.
  • Мають певну абревіатуру PRC (People’s Republic of China), іноді їх називають Self-welded – якісні компоненти, але зібрані на приватному заводі. Якість виконаного складання найчастіше не відповідають заводським.
  • Коштують значно дешевше. Такі варіанти потрібно обов’язково перевіряти на працездатність перед покупкою, уважно оглядати зовнішній вигляд: наявність сколів, подряпин, потертостей. Рекомендується завжди звертатися до надійних та перевірених постачальників для придбання якісного аналога запчастини на iPhone.

Деталь максимально наближена до оригіналу

  • Зовні можуть не відрізнятись від сертифікованих варіантів, не мати заводського логотипу, так звані OEM (original equipment manufacturer). Тобто запчастини, які виготовляються там же, де й оригінальні. Але продаються не Apple, а іншими постачальниками. Іноді їх називають High Copy, що буквально означає копія високої якості.
  • Мають приємнішу ціну. Але перед придбанням радимо перевірити, використовуючи спеціальний тестер. Особливо це стосується модулів у зборі на iPhone 15 Pro Max, де необхідно проаналізувати перенесення кольорів.

Найпопулярніші комплектуючі для iPhone 15 Pro Max

Великий попит мають акумулятори, дисплеї, корпуси iPhone. Перед покупкою оцініть як зовнішній вигляд, а й функціональність обраного варіанта. Декілька корисних порад.

Акумуляторна батарея

Перевірка цієї деталі включає аналіз працездатності і початковий огляд. Особливу увагу приділіть стану шлейфу акб. Він має бути рівним, без подряпин, не порваним. Контакти на кінці 1 золотистого відтінку, без іржі, слідів окиснення. Потримайте в руках комплектуючі. Вона має бути без вм’ятин, не здутою. Також попросіть у продавця спеціальний тестер або придбайте собі на ринку післягарантійного обслуговування свій власний. Особливо, якщо плануєте і надалі купувати запчастини самостійно. У будь-якому випадку знадобиться для подальших діагностик.

Дисплейний модуль

Перегляньте матрицю, шлейф LCD iPhone на наявність фізичних пошкоджень. Перевірка включає аналіз кольоропередачі. Так як це новий екран зі специфічним прямокутним вирізом Dynamic Island, проаналізуйте, щоб він реагував на тактильний відгук. Можливо продіагностувати, підкинувши дисплей безпосередньо до смартфону.

Корпус

iPhone 15 Pro Max має титанову обшивку. У такому разі бажано купити сертифіковану комплектуючу, тому що недобросовісні продавці можуть під виглядом нового матеріалу продати звичайний фарбований алюміній. На дотик авіаційний сплав шорсткий, колір рівномірний. Якщо боїтеся нарватися на підробку, можна придбати зняту запчастину з іншого гаджета.

Купити оригінальні запчастини для iPhone 15 Pro Max у Києві

Зі списку представлених комплектуючих на сайті виберіть вкладку iPhone 15 Pro Max і натисніть замовити. Вам буде доступна доставка новою поштою, кур’єром по Києву або самовивіз із філій офісу. Там же можете отримати додаткову консультацію щодо встановлення деталі, гарантійного обслуговування.

Найкращий спосіб переконатися в якості – купувати їх у офіційних дилерів або відстежувати наявність сертифікації та позитивні відгуки від інших покупців на гугл-картах.