Ремонт Macbook Air A1465

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Air A1465 може бути викликаний зносом запчастини, перепадом напруги під час заряджання комп’ютера або фізичного впливу. Будь-яку некоректну роботу необхідно швидко усувати, використовуючи дороге обладнання та набір інструментів. Компанія Apple виробляє якісну та надійну техніку, а також славиться якістю виконання всіх комплектуючих. Використання MacBook є одним задоволенням, але тільки при правильній експлуатації, адже в іншому випадку можливі механічні пошкодження крихкого дисплея. При падінні макбука в першу чергу страждає матриця, а потім корпус, тому вам може знадобитися заміна екрану MacBook. Цей вид ремонту досить складний, тому рекомендуємо довірити свій девайс фахівцям.

  Основними причинами поломки макбука є падіння, не акуратне закриття кришки, закриття ноутбука із сторонніми предметами на клавіатурі. Якщо ви знайшли серйозні пошкодження на своєму лептопі, необхідно звернутися до фахівців, які забезпечать якісний ремонт MacBook. Компанія поставляє всі види комплектуючих для MacBook по всій території нашої країни, що дозволяє провести швидкий ремонт, адже всі деталі знаходяться на складі. Після отримання макбука в нашому сервісному центрі майстер проводить безкоштовну діагностику, в ході якої визначається причина поломки, вартість та терміни ремонту Macbook Air A1465.

  Оскільки макбук зручний у використанні в будь-яких умовах, у дорозі, на навчанні чи роботі, він може бути пошкоджений набагато частіше, ніж стаціонарний комп’ютер. Часто в сервіс приносять залиті макбуки, або ті, що пережили падіння, після чого слідує кваліфікований ремонт Macbook Air A1465. Розбили дисплей? Не варто засмучуватися, адже ми проведемо якісну заміну дисплея MacBook Retina. Також складністю в ремонті даної моделі є розбирання ноутбука, оскільки, крім гвинтів для фіксації комплектуючих, у деяких випадках використовується клей. Гордістю ноутбука є його екран, але в той же час це найслабше місце макбука, і єдиним рішенням при пошкодженні екрану є повна заміна екрану MacBook. Серед основних скарг власників цієї моделі можна виділити появу смуг на екрані і навіть перегорання матриць. Якщо ви розлили рідину на свій гаджет, його необхідно розібрати та висушити всі деталі, щоб уникнути корозії, але цей процес необхідно довірити лише фахівцеві. У нашому сервісному центрі ми надаємо комплекс різних послуг з ремонту та обслуговування макбуків для мешканців усіх міст.

  Один з останніх моделей MacBook має ідеальний дисплей, з високою роздільною здатністю та стильний корпус. Працювати за таким комп’ютером одна насолода, оскільки чудова передача кольорів і роздільна здатність не залишать байдужим нікого. Але незважаючи на якість збирання, комп’ютер не застрахований від пошкоджень. Кожна модель має індивідуальне кріплення до корпусу, і у разі пошкодження елементів, що кріплять, необхідна їх заміна. Також заміна дисплея окремо, не можлива у разі серйозного пошкодження кришки, оскільки після ремонту буде видно плями. Дана модель має досить тендітний та вразливий до фізичного впливу дисплей, тому пошкодити його досить легко. Іноді після пошкодження ноутбука неможливо замінити окремо матрицю, і тут знадобиться повноцінна заміна екрану в зборі. Заміна екрану в зборі проводиться наступним чином – потрібно поміняти верхню частину корпусу з дисплеєм.
  Даний вид ремонту досить дорогий, але має переваги, а саме оперативна заміна заводського складання екрану. Довірити такий вид ремонту Macbook Air A1465 необхідно лише професіоналові, оскільки самостійне втручання може погіршити стан комп’ютера, і призвести до серйозної поломки.

  Після оформлення замовлення, Ви можете під’їхати в наш магазин у Києві чи Одесі, та забрати товар особисто. Але якщо у вас немає часу, а комплектуючі або ремонт Macbook Air A1465 необхіден терміново, пропонуємо вибрати зручний спосіб доставки. У нас є кур’єрська доставка по Києву, точний час чи дата доставки обговорюється з менеджерами. Оскільки кур’єр доставляє кілька замовлень на день, вам необхідно
  отримати свій найближчим часом, пропонуємо скористатися ще одним способом доставки за допомогою перевізника. Швидко та зручно, згідно з встановленими тарифами, ви отримаєте своє замовлення у строк. Також здійснюємо доставку по всій території України за допомогою транспортної компанії Нова Пошта згідно її тарифів.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір A1465 у Києві?