Ремонт Macbook A1181

Замовити зворотній зв'язок

  Ми проводимо якісний ремонт Macbook A1181 в стислий термін після механічного пошкодження, зносу комплектуючих, програмного збою. Причин некоректної роботи комп’ютера дуже багато, тому для економії вашого часу та грошей пропонуємо провести діагностику. Майстер зможе швидко визначити точну причину та в найкоротші терміни усунути її, повернувши вам робочий макбук із гарантією.

  Якщо ви випадково пошкодили пристрій, для його ремонту Macbook A1181 необхідно звернутися до сервісного центру. Першим етапом будь-якого виду ремонту є безкоштовна
  діагностика, в ході якої вдається встановити причину пошкодження, терміни та вартість
  ремонтні роботи. Ви також можете звернутися до сервісу для чищення та профілактики
  ноутбука, оскільки згодом на основних комплектуючих осідає пил та дрібне
  сміття. Оскільки вся техніка Apple має свою архітектуру, втручання недосвідченого
  майстра може призвести до серйознішого пошкодження. Кваліфікований інженер проведе швидкий ремонт Macbook A1181, оскільки має професійні навички, використовує спеціальний набір інструментів та обладнання, що дозволяє гарантувати високу якість. Однією зі складних та дорогих поломок є пошкодження системної плати, але ми підтримуємо доступні ціни на ремонт Macbook A1181.

  Ще одним підтвердженням є попадання вологи всередину пристрою. Тому рекомендуємо тримати комп’ютер подалі від напоїв, оскільки при попаданні
  рідини можуть розпочатися несправні процеси. Волога осідає на комплектуючих, що
  швидко призводить до окислювальних процесів та корозії контактних доріжок. Якщо ви пролили воду, сік, каву на ноутбук потрібно вимкнути його та покласти на стіл вниз дисплеєм, щоб рідина могла завдати мінімальної шкоди запчастинам. Далі не варто використовувати підручні засоби (сушити феном, у мікрохвильовій печі, намагатися розібрати), а довірити ремонт Macbook A1181 професійному інженеру.

  Чому варто звернутися до сервісу?
  Багаторічний досвід дозволяє нам професійно розбиратися в ремонті техніки Apple, в ході заміни використовувати виключно оригінальні запчастини, оскільки компанія також є постачальником комплектуючих по всій Україні. Наявність власного складу є привілеєм, як і робота з дорогим обладнанням відновлення роботи пристроїв. Наші співробітники відмінно знаються на техніці Apple, тому ми гарантуємо якісний підхід у всьому, від консультації, допомоги у виборі підходящої запчастини до її встановлення. Якщо ви помітили, що під час роботи за ноутбуком виникають збої, швидше за все необхідно перевстановити систему на нову версію. У ході встановлення майстер займеться перенесенням даних, що дозволить зберегти важливу інформацію, яка зберігається на комп’ютері.

  Найчастіше до нас звертаються у тих випадках, якщо на ноутбуці перестала працювати клавіатура, тачпад. MacBook не вмикається або на дисплеї починають з’являтися точки, смуги, спотворюється зображення. Також ноутбук можете перегріватись, навіть після півгодини роботи, не заряджатися, коли у вас повністю робочий зарядний пристрій. Якщо ви почали помічати, що ноутбук швидко розряджається, швидше за все необхідно замінити акумулятор, оскільки він має певну кількість циклів, після закінчення яких необхідно встановити нову батарею. Ця операція займає кілька хвилин, але не варто намагатися проводити заміну самостійно, оскільки ви легко зможете пошкодити задню кришку або залишити на ній подряпини від викрутки. У деяких випадках ноутбук не заряджається через пошкодження MagSafe, яке могло статися через стрибок напруги. Ми зможемо відновити функціональність комп’ютера, а при необхідності заміни майстер встановить тільки оригінальні комплектуючі. Попадання рідини всередину ноутбука призводить до окислення контактів, а в деяких випадках намокання може призвести до виходу з ладу системи системної плати.

  Якщо у вас немає часу чи можливості до нас приїхати, скористайтесь кур’єрською
  доставкою по Києву. Наш кур’єр забере у вас зламаний макбук, доставить у сервіс, а після
  ремонту поверне робочий пристрій за вказаною адресою. Весь цей час наші менеджери будуть підтримувати зв’язок з вами. Коли після діагностики майстер зможе встановити причину пошкодження, терміни та вартість ремонтних робіт, менеджер відразу ж зв’яжеться з вами, щоб уточнити цю інформацію для вас. Ми також приймаємо обладнання на ремонт в офісі (Одеса), а для мешканців інших міст пропонуємо доставку по Україні.
  Де провести терміновий ремонт Макбук A1181 у Києві?