Запчастини до iPhone 14 Plus

Показані всі 10 товарів

Оригінальні запчастини на iPhone 14 Plus

Смартфон став незамінним помічником у побуті, на роботі. Розвиток технологій не стоїть на місці, гаджет став більш функціональним. iPhone 14 Plus не виняток. Це великий телефон з діагоналлю 6,7 дюймів, яскравим дисплеєм, енергоємною батареєю, новим процесором A16 Bionic. Айфон не тільки засіб зв’язку: перегляд фільмів, ігри, редагування фото/відео контенту, обробка документів. Також він довговічний, надійний, стильний. Кожна деталь у корпусі виконує певну функцію.

Рано чи пізно перед користувачем постає питання сервісного обслуговування. Гаджет може зламатися: механічне пошкодження, програмні неполадки. Дехто не поспішає в СЦ до майстрів, а самостійно купує запчастини. Вартість залежить від моделі смартфона. Що новіший пристрій, то дорожчою буде комплектуюча. На ціноутворення впливає:

➤Виробник.

➤Класифікація (оригінал або копія хорошої якості).

➤Наявність гарантії на придбання.

Найпоширеніші запасні деталі для заміни

Екран

Конструкція дисплея досить складна. Три шари, без повітряного проміжку між ними. Самостійно виконати подібну роботу дуже складно. Причина поломки 一 людський фактор. Впустили, розбили, перевернули чашку з водою, надмірно натиснули. Виправити ситуацію допоможе тільки заміна модуля в зборі.

Не заряджається

Дві причини несправності: зламалося гніздо зарядки, вийшла з ладу батарея. Акумулятор 一 витратний матеріал. Рано чи пізно його потрібно буде замінити. В іншому разі доведеться заряджати девайс по кілька разів на день, носячи з собою кабель, павербанк. Небезпечна роздута акб. Може вибухнути, пошкодити важливі мікросхеми (материнську плату), шлейфи.

Корпус

Заміна корпусу актуальна для тих, хто носить смартфон без чохла. Згодом на поверхні тильної, бічної частини з’являться подряпини, дрібні відколи, потертості. Презентабельність буде втрачено. Є два шляхи вирішення: процедура шліфування, заміна корпусу. Перший варіант підійде, коли пошкодження дрібні. Якщо присутня деформація, то краще полагодити повністю обшивку.

Залиття

Поломка зустрічається у багатьох користувачів. Впустили у воду, потрапив під дощ. Допоможе відмивання. Виконується тільки кваліфікованими фахівцями. Необхідно повністю розібрати смартфон і відокремити кожну деталь.

Купити запчастини для iPhone 14 Plus на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

Відкривши сайт сервісного центру 2Мас, можете помітити каталог за моделями iPhone, віконце для зв’язку з менеджером СЦ, графік роботи відділень. Залиште свій номер мобільного телефону, ім’я. Майстер допоможе підібрати якісну деталь за прийнятною ціною.