Запчастини для iPhone 13 Pro

Показані всі 17 товарів

Оригінальні деталі та запчастини на iPhone 13 Pro

iPhone 13 Pro 1 удосконалене продовження попереднього покоління. Є потужнішим представником тринадцятої моделі. Розширені можливості камери, підвищена продуктивність. Енергоспоживання збільшилось за рахунок дисплея Retina. Тому в гаджеті встановлено більш енергоємну батарею.
Як би не нахвалювали девайс, він залишається тендітним. Вразливі місця помітні одразу. iPhone на 80 відсотків покритий склом. Бічні грані корпусу 1 армований алюміній. Виробник стверджує, що новинка витримує падіння на тверду поверхню, занурення у воду до 2 метрів. Але сила удару може бути різною. У сервісному центрі часто зустрічаються користувачі з розбитими задніми кришками, екранами iPhone 13.

Потрібні комплектуючі для заміни, які користуються популярністю

Ремонт власними силами завжди пов’язаний із певним ризиком, якщо раніше не стикалися із процесом заміни. Проблеми можуть виникнути як на етапі основних робіт, так і при покупці комплектуючої. Перше, з чим потрібно визначитись 1 бюджет. Ціна запчастини залежить від якості її виконання. Сертифіковані моделі або копії максимально наближені до оригіналу коштуватимуть практично однаково. У той час як копія нижчої якості обійдеться дешевше. На ринку післягарантійного обслуговування є багато різноманітних деталей, інструментів для ремонту iPhone.

Матриця

Має бути купівля модуля в зборі? Переконайтеся, що у продавця є спеціальний тестер для перевірки кольору. Проаналізуйте працездатність тачскріну, наявність засвітів, битих пікселів. Уточніть, чи є можливість повернення, обміну. Фінальна діагностика екрану iPhone 13 відбуватиметься після встановлення деталі в корпус девайсу. Тому, у разі шлюбу, зможете обміняти деталь на нову.

Материнська плата

Найважливіша комплектуюча. Купувати подібну деталь краще у перевірених постачальників сертифікованих запчастин із можливістю подальшого гарантійного обслуговування iPhone. Протестувати можливо, встановивши телефон. Найчастіше зустрічаються донори, зняті з інших телефонів. Зовнішній огляд 1 обов’язковий крок. Мікросхема має бути чистою, без сколів, сильних потертостей, не погнута.

Камери

У iPhone 13 Pro на тильній стороні корпусу встановлені три модулі камер. Кожна взаємопов’язана між собою. Один елемент перестане функціонувати, інші запрацюють із перебоями. Готові знімки будуть розмитими. Три об’єктиви виступають над задньою частиною гаджета. Розбиті камери 1 поширена неполадка. Для перевірки запчастини iPhone знадобиться робоча поверхня, гарне освітлення. Необхідно продіагностувати скло на наявність пилу. Якщо не помітити скриньки відразу, на готових фотографіях після ремонту буде видно маленькі чорні крапки або розлучення.

Купити запчастини до iPhone 13 Pro на сайті інтернет-магазину 2mac.ua

Визначились із вибором, знайшли необхідну модель? Натисніть замовити, виберіть зручний для вас спосіб доставки. Не виходячи з дому можете отримати онлайн-консультацію з майстром сервісного центру 2Mac, натиснувши кнопку чату внизу справа.