Деталі Mini (2012)

Показані всі 17 товарів

Якісний ремонт ipad mini в найкоротші терміни тільки в 2mac

Ми розуміємо, як важливо повернути працездатність Вашої улюбленої техніки, без якої Ви і дня не обходитеся, тому дотримуємося термінів ремонтних робіт. На сайті 2mac Ви можете замовити ремонт ipad mini через кошик, що дозволить значно заощадити час. Якщо у Вас немає можливості приїхати в офіс, а ремонт не чекає, пропонуємо скористатися кур’єрською доставкою по Києву. Дуже важливо, якнайшвидше привести IPad у сервіс, якщо Ви упустили планшет у воду або випадково пролили на нього напій. Волога осідає на найважливіших комплектуючих, а процес окислення запускається дуже швидко, що може призвести до виходу з ладу контактних доріжок та шлейфів, а також до корозії материнської плати. Дуже важливо не гаяти часу, намагаючись врятувати планшет у домашніх умовах.

Ціна ремонту ipad mini та термін виконання робіт буде встановлений у ході безкоштовної діагностики. Якщо поломка пов’язана з пошкодженням системної плати, наш майстер насамперед проведе резервне копіювання даних, що дозволить зберегти важливу інформацію. Некоректна робота планшету може бути викликана як механічними пошкодженнями, так і збоями в програмному забезпеченні, тому без діагностики не обійтися. Установка стороннього софту може загрожувати збоями у роботі окремих програм, наприклад, може відкриватися одна з камер.

Ремонт ipad mini передбачає наявність спеціального обладнання та інструментів

У домашніх умовах дуже легко пошкодити планшет та його внутрішні комплектуючі, оскільки техніка Apple має унікальну архітектуру. Наш сервісний центр Apple забезпечує проведення якісних робіт, під час заміни використовуються оригінальні запчастини. На сайті представлені послуги з ремонту міні айпада в Одесі. При необхідності ремонтувати ipad mini у Києві приходьте одразу до нашого офісу, який знаходиться біля м. Арсенальна. Якщо Ваша поломка пов’язана з попаданням вологи всередину корпусу, майстер відкладе всі ремонти та займеться порятунком пристрою. Оскільки дуже важливо розібрати, почистити комплектуючі у спеціальному розчині та просушити їх, потім зібрати планшет та протестувати його працездатність. Також дуже важливо довірити роботу професіоналу у разі заміни сенсорного скла або дисплейного модуля, оскільки демонтаж проводиться з використанням спеціального фена, що нагріває скло та дозволяє відокремити його від дисплея.