Про компанію

Компанія 2Mac більше 8 років займається ремонтом техніки Apple, а також є найбільшим постачальником оригінальних запчастин для iPhone, iMac, iPad та MacBook на території України. З нами співпрацюють найкращі сервісні центри всієї країни, а також досвідчені фахівці з інших міст. На сайті ви можете знайти широкий асортимент комплектуючих, шлейфів, інструментів та аксесуарів для техніки Apple.

Кого зацікавить наша компанія?

Оскільки утримувати власний склад це досить дорого, а це повинно бути місце для належного зберігання комплектуючих, відмінним рішенням є постійна співпраця з компанією, що має склад запчастин. Якщо у вас невеликий офіс, але ви кваліфікований майстер та можете провести ремонт будь-якої складності, звертайтеся за детальною інформацією про співпрацю за номером телефону або пишіть нам у зручному месенджері. Ми пропонуємо прайс для наших партнерів, який регулярно оновлюється за наявності комплектуючих, а також розсилку з унікальними пропозиціями. Вас приємно здивує вартість оригінальних запчастин, швидка кур'єрська доставка по Києву, а також доставка Новою Поштою по Україні.

Співпрацюючи з нами, ви можете відкрити власний сервіс у будь-якому куточку країни: проводити ремонтні роботи техніки Apple, замовляючи запчастини на сайті 2mac. На сайті можна знайти не тільки комплектуючі, а й повністю облаштувати робоче місце майстра. Професійне обладнання, робочий стіл для паяння, стики, викрутки та інші інструменти будуть швидко доставлені за вказаною вами адресою. Партнерська програма дає можливість не просто економити, а купувати запчастини під клієнта за вигідною ціною та без ризику.

Компанія 2mac - це не лише великий постачальник запчастин, а й розвинений сервісний центр. Ми приймаємо пристрої в офісі або можемо забрати ваш девайс на ремонт завдяки кур'єрській службы по Києву. У сервісі працюють досвідчені майстри, які можуть швидко усунути апаратне пошкодження та збої програмного забезпечення. Ви також знайдете на сайті аксесуари, зарядні пристрої,

Наша компанія відрізняється від інших, оскільки наявність власного складу запчастин дозволяє швидко проводити будь-який тип ремонтних робіт: від заміни матриці до встановлення процесора або материнської плати. Ми розуміємо, як важливо сучасній людині залишатися на зв'язку, тому проводимо ремонт у найкоротші терміни та швидко видаємо робочий пристрій із гарантією. Кваліфіковані спеціалісти сервісного центру 2mac для ремонту використовуються професійне обладнання, паяльну станцію та термофен, набір інструментів для техніки Apple.

Переваги компанії 2mac:

  • дає можливість швидко усунути будь-яку поломку. Багато сервісів швидко проводять лише базові роботи: заміну батареї, екрану, або камери. Якщо поломка сталася на материнській платі чи пошкодився ланцюг живлення, необхідно шукати та чекати на доставку комплектуючих.
  • дозволяє здійснювати ремонти в будь-якому місті. Щоб купити запчастини для макбука/аймака та знайти якісний сервіс у своєму місті, уточніть цю інформацію у нашого менеджера. Співпраця з іншими сервісами дає нашим майстрам можливість провести ремонт оперативно, навіть якщо раптом запчастина дуже рідкісна й зараз відсутня. Таким чином, вам не потрібно самостійно шукати комплектуючі, обдзвонюючи десятки магазинів.
  • це можливість отримати знижку на усі надані послуги, подарункові сертифікати, бонуси при здійсненні наступних ремонтів. Інформація про поточну акцію знаходиться на головній сторінці сайту та на сторінках наших соціальних мереж. Тому якщо бажаєте отримати безкоштовну кур'єрську доставку, чи захисне скло в подарунок при заміні екрану або, наприклад, профілактику пристрою - підписуйтесь на наші сторінки.
  • це можливість замінити зламану материнську плату на нову та інші комплектуючі. Для заміни підходять гарантійні та негарантійні макбуки від 2012 року випуску. Уточнити деталі можна, зв'язавшись з нашим менеджером або відразу приходьте в сервісний центр зі своїм комп'ютером, де майстер швидко оцінить його стан.
  • вашої клавіатури - довго служить, займає мало часу і не вимагає розбирання комп'ютера.
  • можливо як у роздріб, так і гуртом. Заповнюйте заявку на сайті та отримуйте оптовий прайс з актуальними цінами та наявністю комплектуючих

Компанія 2Mac є партнером AppleFix, оскільки це один із найкращих сервісних центрів України, у компетентності майстрів якого ми впевнені. Оскільки наша компанія більшою мірою спеціалізується на поставках оригінальних запчастин Apple, співпрацею з майстрами та сервісами, ми маємо свій невеликий сервіс та постійне завантаження майстрів.
Наші філії розташовані у містах:

  • Київ — наш центральний офіс, в якому виконуються будь-які ремонти, у тому числі тих девайсів, які доставлені з філій. Самовивіз та кур'єрська доставка запчастин, найповніший склад запчастин Apple.
  • Одеса — можна забрати запчастини самовивозом та провести модульні ремонти iPhone, MacBook, iPad, iMac.
  • Харків — кур'єрська доставка запчастин, самовивіз та модульні ремонти macbook.

 

Наші постійні клієнти повертаються до нас та приводять друзів: ми не можемо відмовити людям, які впевнені як наші роботи. Ремонт пристроїв проводиться в порядку черги: якщо всі майстри завантажені, ми звертаємося за допомогою до наших партнерів Applefix. Багаторічна співпраця дозволяє виконувати найскладніші ремонтні роботи вчасно та залишати тисячі людей з робочими пристроями у найкоротші терміни.

Тому зіткнувшись з некоректною роботою гаджета не затягуйте з походом у сервісний центр, без досвіду не розбирайте смартфон або планшет та не намагайтеся провести самостійний ремонт у домашніх умовах з метою економії.

Наша команда завжди готова прийти на допомогу!
Команда 2mac

 

Замовити зворотній дзвінок