Ремонт Macbook Pro A1286

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro A1286 повинен проводитися досвідченим майстром, який розуміється на архітектурі комп’ютера та його компонентах. Навіть дорога та надійна техніка може зламатися або пошкодитися після неакуратного поводження. Головне своєчасно звернутися до сервісу та провести ремонт. Macbook Pro A1286.

  Коли потрібна допомога майстра?

  Після фізичного впливу на корпусі можуть з’явитися вм’ятини, на дисплеї тріщини, а запчастини всередині перестають коректно працювати. Рихтування іноді дозволяє вирівняти вм’ятини, але презентабельний зовнішній вигляд макбука вже не повернути. Часто в результаті удару або падіння ноутбука, усередині відбувається відключення або розрив шлейфу. Щоб точно визначити причину поломки майстру, необхідно 15 хвилин для тестування запчастин та усунення несправностей у роботі комп’ютера.

  Спочатку розділимо два поняття «не включається» і «не завантажується». Говорячи про макбук, який не включається, можна сказати, що він просто не подає ознак життя, не починає процес завантаження ОС. Такі поломки часто пов’язані з несправністю системи живлення та її неправильним функціонуванням.

  Часті причини поломок:
  Несправний зарядний пристрій. Основні ознаки несправності: при
  підключення до мережі живлення, макбук не починає заряджатися. При заміні заряджання – процес заряджання протікає нормально. Необхідно провести роботи: проводиться ремонт зарядки, заміна кабелю або магнітного конектора. Ремонту Macbook Pro A1286 підлягають лише оригінальні MagSafe.

  Проблемна батарея MacBook. Основні ознаки несправності: лептоп не включається ні з основним зарядним пристроєм, ні з заміною. Необхідно провести роботи: якщо зарядка MagSafe справна, то основною причиною відмови макбука від включення є батарея. Проводиться заміна батареї, особливо, якщо було встановлено неякісний або оригінальний акумулятор.

  Пошкоджено материнську плату. Основні ознаки несправності: при спробі включення макбук не реагує. Необхідно провести роботи: необхідно провести діагностику материнської плати щодо наявності пошкоджених контактів, згорілих доріжок, ділянок покритих корозією. Компонентний ремонт плати якщо це можливо, інакше її заміна.

  Ноутбук не заряджається. Основні ознаки несправності: хоч батарея та зарядка робітники та нормально функціонують, макбук все одно не заряджається. Необхідно провести роботи: діагностика та компонентний ремонт Macbook Pro A1286 материнської плати, заміна плати живлення.

  Якщо ноутбук не завантажується, це означає, що він вмикається, але не може завантажити операційну систему. У більшості випадків проблема характеризується відсутністю зображення, наявністю білого екрана, або системними повідомленнями про помилку. В даному випадку необхідно проводити ремонт Macbook Pro A1286 або заміну пошкоджених елементів.
  Часті причини поломок:
  Білий екран MacBook. Основні ознаки несправності: включно з макбуком, ви спостерігаєте білий екран без зображення. Необхідно провести роботи: діагностика, швидше за все, буде потрібна заміна материнської плати, що свідчить про припинення роботи відеокарти.

  Пошкоджений кабель SATA. Основні ознаки несправності: ноутбук не завантажується або завантаження системи займає тривалий період часу. Необхідно провести роботи: діагностика та заміна SATA кабелю, тестування. Шлейф виходить з ладу від «старості» і при неправильному підключенні системи Optibay.

  З’являється папка на робочому столі зі знаком питання. Основні ознаки несправності: при спробі завантажити систему з’являється така папка. Необхідно провести роботи: заміна кабелю SATA або жорсткого диска. Наявність цієї папки означає, що макбук не “бачить” диск даних.

  Ми щодня приймаємо на ремонт Macbook Pro A1286 у сервісному центрі в Києві, в офісі в Одесі та з усієї України за допомогою Нової Пошти. Ми швидко замінимо комплектуючі із гарантією, відновимо працездатність макбука. Відремонтувати планшет необхідно після діагностики пристрою, що дозволяє встановити характер поломки (механічний або програмний збій). У сервісний центр варто звернутися, якщо гаджет перестав вмикатися,
  не працює динамік, швидко розряджається. Крім видимих ​​пошкоджень, можна зіткнутися з різними несправностями, визначити які під силу лише професіоналу. Помітили, що планшет перестав тримати заряд як раніше? При пошкодженні акумулятора ми за лічені хвилини замінимо батарею. Але в деяких випадках заміна нової батареї не дасть жодних результатів, ви даремно витратите гроші, адже без діагностики складно
  виключити пошкодження контролера живлення. Ця плата може зламатися внаслідок падіння, а потрапляння рідини призводить до окислювальних процесів контактних доріжок. Якісні послуги з ремонту, продаж оригінальних комплектуючих, кваліфікована допомога та консультація, доступна вартість, це все ви знайдете на нашому сайті.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про A1286 у Києві?