Оперативна пам'ять для Apple MacBook

Показані всі 2 товарів

Минули ті часи, коли для ігор на ноутбуці була потрібна невелика пам’ять, що вимірюється мегабайтами. Ситуація кардинально змінилася, розміри збільшилися до обчислення в гігабайтах, а ціни на пам’ять у комп’ютерах стали доступнішими. Магазин, що працює по Києву та всій Україні, готовий запропонувати такий товар, як оперативна пам’ять для MacBook.

Великий обсяг пам’яті, що встановлюється в MacBook, не витрачається даремно. Її відразу використовують і розподіляють між собою програми, ігри, потужність нормальної роботи яких вимагає розміру ОЗУ мінімум 4 Гб. Легко вирішити завдання збільшенням оперативної пам’яті – тут допоможе відповідна плата. Плати пам’яті відрізняються розміром, швидкістю, що впливає на ціну товару.

Звернувшись до нас, Ви отримаєте не тільки плату пам’яті за цілком доступною вартістю, але й можливість її встановлення. Збільшена пам’ять змусить працювати Ваш MacBook швидше. Існує можливість вибору необхідних параметрів пам’яті, є всі необхідні варіанти.

Оперативна пам’ять для MacBook розроблена та зроблена за високими стандартами, пройшла тестування відповідно до технічних характеристик різних поколінь MacBook. Додаткова пам’ять дозволить легко працювати з редакторами документів, програмами фотошопу, дивитися фільми, слухати улюблені аудіо-треки. Якісні плати пам’яті забезпечать низький рівень шуму, нагрівання, ефективно взаємодіятимуть із центральним процесором, налагоджуючи швидкий, стійкий обмін даними.