Ремонт iPhone 15

Замовити зворотній зв'язок

  Деталі та запчастини iPhone 15 у сервісному центрі 2Mac
  Кожен користувач бажає придбати якісні запчастини для ремонту за доступною ціною та у високій якості. Однак важливо пам’ятати, що прайс на ту чи іншу деталь відрізнятиметься залежно від моделі гаджета. Чим новіший iPhone, тим дороге коштуватиме комплектуюча. Замовити необхідний варіант на iPhone 15 можна, скориставшись сайтом СЦ, самовивозом з філії, кур’єром по Києву або за допомогою нової пошти, якщо потрібна поставка по Україні. Також рекомендуємо попросити фото вибраного товару, щоб порівняти фото на сайті з реальним варіантом, поцікавитись датою виробництва та терміном гарантії.

  Найпопулярніші комплектуючі для iPhone 15
  Великий попит мають такі запчастини для iPhone 15:

  Матриця та сенсорне скло. Це важливі складові модуля у зборі iPhone. Бувають трьох видів: сертифікований (original), максимально наближений до оригіналу (high copy), копія нижчої якості (PRC). Різниця між ними в першу чергу полягає в ціні та кольоропередачі. Перевірити це можна за допомогою тестера або підкинувши безпосередньо до гаджета.
  Камера. Якщо запчастина на iPhone 15 не працює належним чином, у сервісному центрі можна купити та встановити нову камеру. Бажано віддати перевагу оригінальному варіанту з гарантією та можливістю повернення протягом 14 днів за законом України.
  АКБ. Згодом акумулятор iPhone 15 почне втрачати свою початкову ємність. Заміна батареї дозволить покращити час роботи пристрою. У цьому випадку можна придбати і вживаний товар. Поцікавтеся у продавця ступенем зношеності АКБ, підкиньте на тестер запчастину, візуально огляньте наявність видимих фізичних пошкоджень.
  Динаміки та мікрофони. Якщо звук на iPhone 15 спотворений, неможливо записувати голосові повідомлення, у СЦ можете придбати нові динаміки та мікрофони. Детально продіагностувати ці деталі без застосування спеціального обладнання навряд чи вдасться. Тому краще вибрати постачальника, де є фахівці, які можуть здійснити діагностику перед продажем.
  Купити оригінальні запчастини для iPhone 15 у Києві
  Придбати необхідні комплектуючі в Києві можна так:

  Покупка у сервісному центрі Найправильніший спосіб купити якісний товар на iPhone 15. Також там можна здійснити перевірку виробу на місці, попросивши фахівців. Сц, найчастіше, надають гарантію на продукцію та чеки на продаж.
  Знайомі чи друзі Плюс подібного придбання – хороша знижка на вживану деталь. Але, бажано все-таки провести діагностику перед покупкою, а не тільки зовнішній огляд побіжний. Адже точно не знаєте скільки прослужить та чи інша запчастина і в якому смартфоні вона раніше вже була встановлена.
  Маркетплейс майданчика На дворі 21 століття і багато хто вважає за краще замовляти товари не виходячи з дому. Так, це дуже зручно. Але є мінус – нарватися на підробку. Фото на сайті не завжди відповідає реальному варіанту. Тому попросіть продавця надати фото продукції та запитайте про гарантійні умови.