Ремонт iPhone 15 Pro Max у сервісному центрі 2Mac

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт айфону може змінюватись в залежності від типу пошкодження. Алгоритм дій:

  1. Фахівець проводить початкову діагностику iPhone 15 Pro Max щоб визначити причину проблеми, що виникла, і запропонувати можливі шляхи вирішення.
  2. Якщо при детальній перевірці виявлено суть проблеми, комплектуюча підлягає ремонту або відновленню за допомогою паяння.
  3. Деякі несправності можуть бути спричинені накопиченням пилу, води всередині пристрою. Майстер у разі проводить профілактику гаджета.
  4. Фінальна діагностика перед видачею клієнту включає перевірку загальної працездатності для переконання, що всі дії були проведені правильно.

  Найчастіші несправності iPhone 15 Pro Max

  Поширені несправності п’ятнадцятої прошки:

  Проблема з матрицею

  iPhone 15 Pro Max 1 перший смартфон в історії Apple у титановому корпусі. Екран залишається вразливим. Так, виробник заявляє, що скло, встановлене в гаджеті, практично не вбивається. Але сила удару може бути різною: бетон, асфальт, паркет. Тому від розбитої матриці поки що ніхто не застрахований. Якщо LCD не реагує на натискання або функціонує з перебоями, проблема може бути у тачскрині або несправності шлейфу екрана. Також, не забуваємо про новий прямокутний острівець Dynamic Island. Окремо полагодити запчастину не вийде, доведеться міняти повністю оригінальний модуль у зборі.

  Не заряджається

  У новому iPhone встановлено новий роз’єм type – c, практично такий самий, як у Android. Несправність з цією деталлю в основному пов’язана з механічними пошкодженнями: контакт з гострими предметами, потрапляння вологи або скупчення пилу всередині запчастини. Також необхідно перевірити стан акумулятора. Оскільки комплектуючі зношуються і втрачають свою початкову ємність. З часом все одно доведеться зробити ремонт.

  Не працює камера

  Ознаки несправної камери помітні одразу: розмиті фотографії, відсутнє фокусування на ближній чи дальній відстані, немає функції розпізнавання облич. У такому випадку необхідно провести детальну діагностику, виявити причину несправності та замінити запчастину на iPhone 15 Pro Max.

  Не вмикається

  Якщо iPhone не реагує на натискання кнопки живлення, можливо, пристрій розряджений або має проблему з апаратним забезпеченням, таким як пошкоджений акумулятор або несправність материнської плати.

  Швидкий та якісний ремонт iPhone 15 Pro Max у Києві

  Спочатку радимо записатися на попередню діагностику, скориставшись сайтом СЦ. Залиште свої контактні дані: номер телефону, ім’я зворотного зв’язку. З вами зв’яжеться майстер сервісу і відповість на будь-які питання. Залежно від типу несправності iPhone 15 Pro Max вам підкажуть скільки часу займуть ремонтні роботи, ціну на надані послуги. У деяких випадках смартфон доведеться залишити на кілька днів, а натомість запропонують обмінний фонд, щоб ви завжди залишалися на зв’язку.