Ремонт MacBook Air

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт MacBook Air після залиття
  Що ж, якщо Ви залили Ваш пристрій, не варто панікувати, а головне ні в якому разі не варто використовувати пристрій увімкненим! У терміновому режимі вимкніть ноутбук, потім при можливості відключіть батарею і не те, що біжіть, а летить до нас, ми ж у свою чергу відкладемо всі наші справи та терміново візьмемося за Ваш гаджет! Адже при контакті з водою важлива кожна секунда, на жаль іноді навіть однієї краплі достатньо, щоб «вбити» працездатність ноутбука! Нас часто запитують: «Яка ціна ремонту MacBook Air після контакту з водою?» Ми ж не можемо відповісти на це запитання, не побачивши, а головне не продіагностувавши пристрій. Але ми поспішаємо Вас порадувати, у наших стінах працюють кваліфіковані інженери, які не просто лагодять маки, а відновлюють навіть ті лептопи, на яких інші сервіси ставлять хрест! 96% ноутбуків, які до нас надходять на ремонт, повертаються робітниками власнику!

  Заміна матриці на MacBook
  Сьогодні Ви можете знайти величезну кількість сервісних центрів, які виконують ремонт макбук, але варто відзначити, що не всі беруться за такий складний ремонт, як заміна матриці на MacBook, адже даний тип роботи непростий з наступних причин. Перша з них – матриця сама по собі ніжна як кришталь, одне необережне натискання і все, матриця розбита, особливе це стосується новачків, які вперше беруться за такий ремонт, адже занапастити матрицю можна за дві секунди, а ціна якої не з дешевих з цього ми рекомендуємо довірити такий тип роботи професіоналам! Так само нас запитують, коли потрібно змінювати матрицю, а коли кришку в зборі? Щоб відповісти коректно це питання, варто зрозуміти собі з яких компонентів складається матриця. Якщо ж у Вас MacBook Pro, знайте спочатку встановлене захисне скло, потім сама матриця, а за нею знаходяться світлофільтри. Якщо ж удар був завданий тонким предметом, пошкодивши собою не тільки саму матрицю, а й світлофільтр, варто відзначити, що, змінивши просто дисплей, залишаться засвіти, адже матриця не відповідає за підсвічування, а лише за передачу зображення. Також варто звернути увагу на те, що ми так само змінюємо матриці і на таких ноутбуках, як MacBook Retina.
  Заміна клавіатури
  Досить часто до нас приносять користувачі свої MacBook на виконання такого ремонту, як заміна клавіатури. Чому до нас часто потрапляють буки на такий ремонт? Що ж найчастіше клавіатури виходять з ладу через попадання вологи, варто відзначити, що клавіатура ремонту не підлягає і навіть якщо у Вас не працює лівий shift, або цілий ряд, варто Вас засмутити, що працездатність клавіші неможливо відновити. У сервісному центрі 2mac, Ви не тільки можете купити клавіатуру для MacBook у наших стінах, а також кваліфіковані інженери виконають ремонт MacBook. Так само досить часто, до нас звертаються з проханням русифікувати клавіатуру, ми поспішаємо Вас порадувати, адже ми виконуємо лазерне гравіювання MacBook, завдяки чому на Вашому ноутбуці в лічені хвилини будуть відображатися російські символи.
  Ремонт MagSafe
  У стінах нашого офісу Ви не тільки можете купити зарядку для MacBook, поспішаємо Вас порадувати, кваліфіковані майстри виконають ремонт MagSafe! Часто, у користувачів які часто використовують зарядку, а тим більше якщо ж Ви постійно носите зарядку з собою – обривається кабель в районі магнітного конвектора, що ж якщо з Вами трапилися вищевказані проблеми, можете сміливо приносити Ваш зарядний пристрій до нас і наші інженери виконають ремонт блоку живлення магсів.
  Ремонт MacBook Air Київ
  Якщо Ваш улюблений моноблок від яблучного виробника вийшов з ладу, ми чудово знаємо як Вам допомогти! А знаємо тому, що протягом багатьох років виконуємо ремонт iMac, завдяки чому фахівці сервісного центру 2mac не тільки «набили» руку, але й так само набули навичок, які допомагають оперативно, а головне якісно виконувати свою роботу! Завдяки не лише професійному обладнанню ми визначимо причину несправності, а й за допомогою золотих рук наших спеціалістів! Якщо ви розбили матрицю Вашого яблучного комп’ютера, інженери в свою чергу виконають такий ремонт, як Заміна матриці на MacBook Air. Окрім якісного виконання ремонту, в наших стінах Ви зможете купити запчастини для iMac. Важливо відзначити, що у нас виключно оригінальні компоненти для MacBook Air!
  Ремонт техніки Apple – ціни
  Ви не повірите, але ми справді вміємо ремонтувати! Наші спеціалісти в найкоротший термін відремонтують Ваш мак, вдихнувши в нього нове життя. Суть сервісу така: поламану техніку приносьте нам, ми проводимо безкоштовну діагностику, погоджуємо ціну ремонту та терміни з Вами та приступаємо. Запитувати у майстрів у процесі встановлення виправлення ніхто не заборонив. Тому Ви завжди можете безкоштовно звернутись до них. Наші кур’єри можуть забрати Ваш макбук та доставити його до нашого сервісного центру, щоб заощадити Ваш час. Вартість доставки 50 грн. Знайти найближчий сервісний центр Apple Ви можете у розділі “Партнери”. Ціни на ремонт завжди актуальні на нашому сайті, а також Ви маєте можливість зв’язатися з нами та уточнити деталі замовлення.

  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір у Києві?