Ремонт iPhone 14 Pro Max

Замовити зворотній зв'язок

  Швидкий та якісний ремонт iPhone 14 Pro Max

  iPhone 14 Pro Мах ー версія є досить великим і громіздким телефоном. Виступаючий блок камер, скло з лицьової і тильної частини корпусу. Пристрій ー крихкий. Тому, рекомендуємо обзавестися захисним склом, чохлом. Девайс може розбитися. Конструкція екрана складна. Три частини: тачскрін, скло, матриця. Шари між собою щільно з’єднані, повітряний проміжок відсутній. Найчастіше екран б’ється після падіння з висоти на тверду поверхню: бетон, асфальт. На поверхні матриці з’являються характерні чорні плями по всьому периметру, сітка тріщин, відколи. Довірте пристрій майстрам сервісного центру. Ремонт виконується в кілька етапів:

  • Детальна діагностика.
  • Розбір корпусу. Спеціаліст відокремлює браковану комплектуючу від основної частини телефону, приділяючи основну увагу шлейфам, які з’єднують між собою матрицю і материнську плату.
  • Чистка порожнини, що звільнилася, від слідів потрапляння вологи в безпиловій кімнаті.
  • Підготовка нової оригінальної запчастини. Перевірка перед установкою на тестері.
  • Склеювання екрану відбувається під пресом, куди поміщається смартфон повністю.
  • Фінальний аналіз працездатності.

  Поширені несправності та поломки

  Швидко розряджається

  Часто зустрічається серед активних користувачів. Причини виникнення проблем:

  • Знос акумулятора.
  • Часте використання енергоємних додатків, ігор.
  • Несправність контролера живлення.

  Виявити проблему самостійно досить просто. Автономної роботи девайса не вистачає на повноцінний робочий день, він інтенсивно нагрівається.

  Камера iPhone не фокусується

  Під час запуску камери, можете виявити наявність білих плям, засвітів, темних кіл.

  Для початку спробуйте протерти скло камер м’якою серветкою. Можливо вони засмітилися. Такий дефект найчастіше виникає після падіння, удару. Перше що страждає ー можливість фокусуватися на певних об’єктах.

  Екран не відповідає на команди

  Ця неполадка криється в несправному сенсорі. Упускали гаджет, заливали. LCD, при цьому, залишається цілою, без видимих пошкоджень. Виправити виниклу проблему можна, звернувшись в СЦ для заміни шару дисплея.

  Заряджається, але не вмикається

  iPhone під’єднано до мережі живлення, заряд йде, девайс не вмикається. Можливо зламана зарядка або зламалася батарея. У цьому випадку не рекомендуємо самостійно розбиратися з проблемою. Бо точно не знаєте, що саме стало причиною браку. Краще віднесіть до менеджерів СЦ на діагностику.

  Ремонт iPhone 14 Pro Max в сервісному центрі 2mac.ua

  Для уточнення ціни на обраний товар, запису на консультацію з майстром, відвідайте сайт сервісного центру, залиште свої контактні дані для зворотного зв’язку. Можете задати питання співробітнику, використовуючи будь-який зручний месенджер.