Ремонт iPhone 5C

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 5C може знадобитися внаслідок неакуратного поводження користувача зі своїм смартфоном або результатом зношування комплектуючої. Причинами поломки запчастин, шлейфів та контактів стають апаратні пошкодження, внаслідок сильного удару чи падіння, потрапляння рідини чи вологи. Навіть найпростіший ремонт варто проводити в сервісному центрі, адже недосвідчений майстер може легко пошкодити сусідні запчастини, що призведе до погіршення наявної ситуації.

  Ще однією моделлю Apple є iPhone 5C, який має оригінальний дизайн, гарну начинку і відрізняється якістю збору, але як і всі телефони має свої плюси та мінуси. Ви можете ознайомитись зі специфікацією iPhone 5C (A1507) на інформаційному порталі EveryMac. Бувають випадки заводського браку, іноді проблема полягає у неправильному використанні смартфона, підключенні до нього не оригінальних аксесуарів або внаслідок механічних пошкоджень. Деякі комплектуючі легко замінити буквально за 15-30 хвилин, після чого телефон повертається в повний робочий стан. Деякі пошкодження можуть бути пов’язані з падінням або ударом телефону, майже половина власників iPhone звертаються до сервісних центрів для усунення наслідків цієї поломки. Несправності після падіння можуть бути абсолютно різними від розбитого екрана до пошкодженої плати, тому ми здійснюємо будь-які види ремонтних робіт. Існує два види ремонтних робіт, такі як заміна скла iPhone 5C та окрема заміна дисплея. При падінні у iPhone найчастіше страждає скло, але дисплей залишається робочим. Разом із тим, в цьому випадку безліч сервісних центрів проводить заміну дисплейного модуля iPhone 5C, в той час як ми займаємося встановленням скла що набагато дешевше. Спочатку телефон проходить діагностику, після чого встановлюється причина поломки, терміни виконання робіт та вартість ремонту iPhone 5C.

  Основні проблеми з якими стикаються власники iPhone:

  • Заміна екрана iPhone 5C. При найменшому пошкодженні дисплея страждає або розбивається скло. Більшість сервісних центрів не займаються заміною скла окремо, а проводять повноцінну заміну модуля у зборі. Ми встановлюємо як скло, так і екран, використовуючи оригінальні комплектуючі для iPhone.
  • Заміна або ремонт кнопки увімкнення iPhone 5C. Кнопка є слабкою частиною телефону, оскільки при її використанні будь-якої миті може з’явитися дефект.
  • Заміна корпусу iPhone 5C. При постійному користуванні телефоном він зношується, з’являються сколи та незначні подряпини, і для повернення колишнього виду телефону ми проводимо цю роботу. Оскільки ми є провідними постачальниками комплектуючих для Apple, всі деталі знаходяться в наявності, тому вам не потрібно буде чекати.
  • Заміна камери iPhone 5C. Іноді на фотографіях з’являються плями або фокус не працює, тоді настав час встановити нову камеру. Найчастіше винуватцем виходу з ладу камери є падіння телефону, адже навіть за незначного удару лінзи можуть перестати нормально працювати.

  Механічний вплив (сильний удар або падіння) призводить до пошкодження корпусу, дисплея або внутрішніх комплектуючих. Попадання рідини всередину корпусу призводить до окислення контактних доріжок, корозії шлейфів та елементів на системній платі. Найчастіше пошкодження відбуваються з вини власників телефонів, які неакуратно поводяться зі своїми пристроями. Перш ніж приступити до ремонту будь-якої складності, необхідно провести безкоштовну діагностику пристрою, щоб встановити точну причину поломки та оперативно усунути її. Тільки кваліфікований майстер, який має багаторічний досвід у ремонті техніки Apple, зможе швидко замінити потрібну деталь та повернути працездатність пристрою.

  Ми пропонуємо швидко та з гарантією замінити будь-яку неробочу запчастину, оскільки маємо власний склад комплектуючих до техніки Apple. Якщо у вас немає можливості приїхати до нашого сервісного центру, що знаходиться в Києві, пропонуємо скористатися кур’єрською доставкою. Також ви можете принести пристрій на ремонт до офісу в Одесі або відправити з будь-якого куточка України транспортною компанією свій iPhone 5C. Ми використовуємо для заміни виключно оригінальні запчастини та надаємо гарантію, оскільки впевнені у їх якості та тривалому терміні служби. Ми зможемо швидко повернути до життя ваш телефон, оскільки за справу візьметься команда фахівців. Менеджер оперативно оформить заявку на ремонт або діагностику, забронює зручний час майстра за вами, після чого інженер приступить до роботи в найкоротші терміни. В залежності від ступеня поломки, кількості ремонтів буде встановлений точний час, коли ви зможете забрати пристрій або його доставить кур’єр, за бажанням. Якщо вдасться відремонтувати iPhone 5C швидше, менеджер зв’яжеться з вами і повідомить що пристрій готовий до видачі.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 5C у Києві?