Деталі iPhone 15 Pro

Показані всі 12 товарів

Деталі та запчастини iPhone 15 Pro у сервісному центрі 2Mac

У СЦ ви можете знайти та замовити наступні деталі для iPhone 15 Pro:

  • Дисплей

Запчастина, яка відповідає за відображення інформації на екрані пристрою. Існує два види комплектуючих: сертифікований (original), так званий High Copy – максимально наближений до оригіналу, і PRC (china equipment) – копія нижчої якості. Перед придбанням важливо розуміти, який саме варіант набуваєте. Особливо це стосується останнього виду запчастини. Ціна на подібну матрицю буде набагато нижчою, але передача кольору може відрізнятися: відсутня true tone, переважають холодні тони, картинка може бути трохи розмитою. Зазвичай такі екрани купують на пізніші моделі гаджетів, коли не хочуть сильно витрачатися, а смартфон для побутових цілей все ж таки потрібен. Діагностика дисплея включає оцінку зовнішнього вигляду і кольору. Перевірити це можна за допомогою тестера або підкидки безпосередньо до телефону. Зніміть транспортувальні плівки з модуля та огляньте наявність видимих фізичних пошкоджень: сколів, подряпин, тріщин. Якщо вас влаштує такий товар, якість картинки від цього не страждає, можете попросити зниження ціни або відмовитись від придбання.

  • Шлейфи та мікросхеми

Вважаються найтендітнішими деталями через свій розмір і складання. Огляньте комплектуючі під добрим освітленням: перевірка контактів на наявність іржі, окислення. Материнська плата iPhone 15 Pro повинна бути чистою без слідів влучення води, пилу. Якщо немає можливості протестувати безпосередньо перед покупкою, спитайте продавця, чи є гарантія на продукцію, знижки у разі виявлення невеликого косметичного дефекту.

  • Функціональні кнопки.

У сервісному центрі можна придбати різні кнопки для iPhone 15 Pro: гучності, увімкнення. Вони маленького розміру із тонкими шлейфами. Тому візьміть із собою збільшувальне скло для перевірки якості складання комплектуючих. Якщо запчастину знято з іншого смартфона, на поверхні кнопок буде видно сліди потертостей, невеликі сколи. У такому разі є сенс попросити зниження ціни на виріб.

Важливо відзначити, що придбання та встановлення комплектуючих найкраще проводиться в сертифікованих сервісних центрах або офіційних партнерів Apple, щоб забезпечити якість і сумісність запчастин з iPhone 15 Pro.

Найпопулярніші комплектуючі для iPhone 15 Pro:

Акумуляторна батарея

Щоб правильно купити АКБ на смартфон, виконайте такі кроки:

  1. Перевірте ємність та тип запчастини, що вам потрібна: оригінал, копія. Зазвичай ця інформація вказана на старому акумуляторі або може бути знайдена у специфікаціях iPhone 15 Pro.
  2. Протестуйте перед покупкою та огляньте на сліди механічних пошкоджень: відсутність вм’ятин, сколів, потертостей, здуття. Якщо вирішили придбати зняту запчастину з іншого смартфона, поцікавтеся відсотком зношування. Зазвичай це можна перевірити у налаштуваннях iPhone.
  3. Знайдіть надійного продавця або онлайн магазин, який спеціалізується на продажу комплектуючих для мобільних пристроїв. Переконайтеся, що вам буде надано гарантію на виріб або можливість повернення через 14 днів за законом України.

Корпус

У iPhone 15 Pro встановлений титановий корпус. Це легший алюміній. На дотик шорсткий, матовий. Великим попитом користуються деталі, що були у вживанні, так як ціна на них значно нижча за ринкову. Оцініть його зовнішній вигляд. Якщо вас влаштовують незначні косметичні ушкодження, а у разі б/в варіанта це допустимо, то чому б і ні. Тим більше, якщо деталь оригінальна. При покупці сертифікованого варіанта, так званого original, важливо вибрати перевіреного постачальника, оскільки можете нарватися на підробку.

Купити оригінальні запчастини для iPhone 15 Pro в Києві

Оформіть замовлення на сайті, вказавши модель смартфона та переконайтеся, чи правильно ввели модель iPhone. Також, якщо потрібна додаткова консультація менеджера сервісного центру: виникли питання щодо ціни, якості товару, доставки по Києву та Україні, можете залишити свої контактні дані: номер телефону для зворотного зв’язку.