Ремонт Macbook 12ᐥ A1534

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook A1534 може знадобитися навіть найакуратнішим користувачам, оскільки комплектуючі можуть зношуватися та вимагати заміни через кілька років активної роботи. В основному при механічних пошкодженнях страждає скло та корпус макбука, тому власникам варто акуратно поводитися зі своїми девайсами. на
  звичайних ноутбуках дуже рідко встановлюється захисне скло, а ось на макбуках останніх моделей воно є. Саме скло страждає під час падіння, але воно необхідне для захисту дорогої матриці.

  MacBook має ідеальний дисплей, з високою роздільною здатністю та стильний корпус. Працювати за таким комп’ютером одна насолода, оскільки чудова передача кольорів і роздільна здатність не залишать байдужим нікого. Але незважаючи на якість складання, комп’ютер не
  застрахований від ушкоджень. Кожна модель має індивідуальне кріплення до корпусу, і у разі пошкодження елементів, що кріплять, необхідна їх заміна. Також заміна дисплея окремо, не можлива у разі серйозного пошкодження кришки, оскільки після ремонту Macbook A1534 буде видно плями. Дана модель має досить тендітний та вразливий до фізичного впливу дисплей, тому пошкодити його досить легко. Іноді після
  пошкодження ноутбука неможливо замінити окремо матрицю, і тут знадобиться повноцінна заміна екрану в зборі. Це складний ремонт Macbook A1534, який передбачає заміну верхньої частини корпусу з екраном. Даний вид ремонту досить дорогий, але має переваги, а саме оперативна заміна заводського складання екрану. Довірити такий вид ремонту Macbook A1534 необхідно лише професіоналові, оскільки самостійне втручання може погіршити стан комп’ютера, і призвести до серйозної поломки.

  Окрім стильного дизайну та потужної начинки, власники техніки Apple цінують операційну систему. Розробники постійно прагнуть досконалості, випускаючи регулярні оновлення Mac OS. Але що робити, якщо макбук почав зависати, довго завантажуватися чи взагалі перестав реагувати? Найчастіше необхідне чищення ноутбука, але іноді потрібне встановлення Mac OS X. Перед переустановкою системи, необхідно зробити резервну копію даних, які можуть бути видалені при установці OS поверх наявної. Щоб установка пройшла без проблем, краще довірити свій макбук спеціалісту. Процедура проходить досить просто, для встановлення потрібен диск, що йде в комплекті з ноутбуком, але іноді він може загубитися. У комплексі з новими моделями MacBook йдуть настановні флешки, які також легко губляться. Для встановлення системи необхідно перезавантажити ноутбук, затиснувши клавішу Option, після чого потрібно вибрати пристрій установки і переустановити Mac OS X. Якою б простою процедурою не здавалося існує ризик втратити важливі файли, якщо вони не були попередньо скопійовані. Якщо випадково поставити галочку не в тому пункті, можна не потрапити до системи. Наші фахівці проведуть безпечне встановлення нової операційної системи, буквально за кілька хвилин, також ми можемо встановити додаткові програми за бажанням клієнта.

  Материнська плата є одним з основних елементів кожного комп’ютера, компанія Apple забезпечує макбуки якісними платами, які є досить технічно складними пристроями. Несправності можуть виявляється таким чином: перестає працювати порт, тачпад, деякі клавіші або повністю клавіатура, при завантаженні «важких» ігор або програм, комп’ютер зависає або вимикається, мимовільне включення або вимкнення макбука відразу після завантаження, перестає заряджатися, хоча зарядний пристрій повністю справний . Для виявлення точної причини погіршення роботи вашого гаджета необхідно відвідати наш сервісний центр, де висококваліфіковані інженери зможуть провести безкоштовне тестування. Частою причиною серйозних поломок стає потрапляння рідини в середину ноутбука, і якщо вчасно не просушити його, почнеться процес корозії. Також бувають механічні пошкодження, такі як удар чи падіння, не стабільна напруга при підключенні макбука до мережі, що призводить до перегорання ланцюгів живлення на платі.

  Довірити складний ремонт Macbook A1534 необхідно виключно фахівцям, які знають тонкощі архітектури техніки Apple, які провели не один ремонт Macbook A1534, використовують спеціальне обладнання та інструменти, а також оригінальні комплектуючі для макбуків. Ми забезпечуємо оперативний ремонт, оскільки є лідерами постачання комплектуючих для всіх моделей MacBook на території України. Приносіть комп’ютер у сервісний центр у Києві чи Одесі, а також надсилайте Новою Поштою з будь-якого населеного пункту. Наші майстри швидко відновлять роботу макбука та повернуть робочий девайс із гарантією.
  Де провести терміновий ремонт Macbook A1534 у Києві?