Ремонт iPhone 7 Plus

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 7 Plus пройде дійсно швидко, якщо ви звернетеся до нас у майстерню одразу після виявлення поломки. У вас не працюють кнопки гучності? Телефонуйте сюди. З’явилася тріщина на задній камері? Швидко все відремонтуємо. Тут здійснюється понад десять різновидів ремонтних робіт.

  Які особливості ремонту iPhone 7 Plus у нас

  Насамперед багато клієнтів підкреслюють оперативність нашої роботи з ремонту iPhone 7 Plus у Києві. Погодьтеся, не хочеться чекати тиждень, поки твій iPhone знову буде в робочому стані. Ми цінуємо як час тих, хто звертається в майстерню за допомогою, так і свій власний, а тому робимо швидкий ремонт iPhone 7 Plus за чітко налагодженою системою.

  Ще один важливий момент – деталі, які використовуються для заміни. Наприклад, у вашому iPhone 7 Plus зламалася кнопка Home, що трапляється досить часто. Тільки в тому випадку, якщо нова кнопка буде створена оригінальним виробником, тобто фірмою Apple, вона успішно синхронізується з девайсом і забезпечить його безперебійну роботу. На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись з специфікацією iPhone 7 Plus (A1784).

  Різновиди ремонту iPhone 7 Plus

  Наша майстерня працює вже понад три роки. Основна реклама фірми – сарафанне радіо, так як клієнти завжди залишаються задоволені своїм девайсом після ремонту. Також за період роботи у цій сфері ми значно розширили свою діяльність. З якими несправностями iPhone 7 Plus ми швидко впораємося:

  Заміна батареї. Багато хто навіть не помічає, як їхній iPhone починає розряджатися лише через кілька годин після повної зарядки. У такому разі потрібно не терпіти, а приносити пристрій нам. Тут вам замінять акумулятор і ви знову зможете вирушати зі своїм девайсом хоч у навколосвітню подорож без PowerBank. Здійснюємо ремонт з доставкою девайсів Києвом.

  Заміна скла. Якоїсь миті ваш iPhone 7 Plus просто перестав реагувати на доторкання — відмовив сенсор? Ми з’ясуємо в чому проблема та встановимо нове скло. Все це відбудеться протягом усього лише кількох годин. Також вам не доведеться витратити багато грошей. Адекватні ціни – ще одна перевага компанії. Ви можете ознайомитись із розцінками послуг вже на сайті.

  Ремонт після потрапляння вологи. Один із найпоширеніших способів привести iPhone у несправність — занурити його у воду. Зрозуміло, це відбувається випадково, але в будь-якому випадку результат не тішить, пристрій просто перестає працювати. Компанія 2Mac – це саме те місце, де поломки такого типу виправляються якісно та без проблем.

  Заміна корпусу. Після сильного падіння на тверду поверхню iPhone 7 Plus може бути пошкоджено. Якщо його корпус деформувався, все не так жахливо, як може здатися. Ми здійснюємо заміну корпусу протягом дня — просто зателефонуйте чи напишіть до компанії.

  Ваш телефон працюватиме справно протягом тривалого часу, якщо його ремонтом займуться професіонали, які працюють у нас.

  Як замовити ремонт iPhone 7 Plus

  Наша компанія працює з єдиним вихідним – у неділю. Тому щодня у вас є чудова можливість відремонтувати свій девайс і перестати страждати через перебої в системі та проблеми з сенсором. Незабаром ви забудете про будь-які незручності — просто замовте ремонт iPhone 7 Plus на сайті даної компанії.

  Де провести терміновий ремонт Айфон 7 Плюс у Києві?