Ремонт iPhone 7 Plus

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 7 plus пройде дійсно швидко, якщо ви звернетеся до нас у майстерню одразу після виявлення поломки. Чи не працюють кнопки гучності? Телефонуйте сюди. З’явилася тріщина на задній камері? Нині все відремонтуємо. Тут здійснюється понад десять різновидів ремонтних робіт.
  Які особливості ремонту iPhone 7 plus у нас
  Насамперед багато клієнтів підкреслюють оперативність нашої роботи з ремонту Айфону 7 плюс у Києві. Погодьтеся, не хочеться чекати тиждень, поки твій айфон знову буде в робочому стані. Ми ж цінуємо час тих, хто звертається в майстерню за допомогою, так і свій власний, а тому робимо швидкий ремонт iPhone 7 plus за чітко злагодженою системою.

  Ще один важливий момент – деталі, які використовуються для заміни. Наприклад, у вашому iPhone 7 plus зламалася кнопка Home, що трапляється досить часто. Тільки в тому випадку, якщо нова кнопка буде створена оригінальним виробником, тобто фірмою Apple вона успішно синхронізується з девайсом і забезпечить його безперебійну роботу. На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись з специфікацією iPhone 7 Plus (A1784).
  Різновиди ремонту iPhone 7 plus
  Наша майстерня працює вже понад три роки. Основна реклама фірми – сарафанне радіо, так як клієнти завжди залишаються задоволені своїм девайсом після ремонту. Також за період роботи у цій сфері ми значно розширили свою діяльність. З якими несправностями iPhone 7 plus швидко впораємося:

  Заміна батареїБагато хто навіть не помічає, як їхній айфон починає розряджатися лише через кілька годин після повної зарядки. У такому разі потрібно не терпіти, а приносити пристрій нам. Тут вам замінять акумулятор і ви знову зможете вирушати зі своїм девайсом хоч у навколосвітню подорож без PowerBank. Здійснюємо ремонт з доставкою девайсів Києвом.
  Заміна склаЯкоїсь миті ваш iPhone 7 plus просто перестав реагувати на торкання — відмовив сенсор? Ми з’ясуємо в чому проблема та встановимо нове скло. Все це відбудеться протягом усього кількох годин. Також вам не доведеться витратити багато грошей. Адекватні ціни – ще одна перевага компанії. Ви можете ознайомитись із розцінками послуг вже на сайті.
  Ремонт після потрапляння вологиОдин із найпоширеніших способів привести айфон у несправність — занурити його у воду. Зрозуміло, це відбувається випадково, але в будь-якому випадку результат не тішить, пристрій просто перестає працювати. Компанія 2Mac – це саме те місце, де поломки такого типу виправляються якісно та без проблем.
  Заміна корпусуПісля сильного падіння на тверду поверхню iPhone 7 plus може бути пошкоджено. Якщо його корпус деформувався, все не так жахливо, як може здатися. Ми здійснюємо заміну корпусу протягом дня — просто зателефонуйте чи напишіть до компанії.

  Ваш телефон працюватиме справно протягом тривалого часу, якщо його ремонтом займуться професіонали, які працюю у нас.
  Як замовити ремонт iPhone 7 plus
  Наша компанія працює з єдиним вихідним – у неділю. Тому щодня у вас є чудова можливість відремонтувати свій девайс і перестати мучитися через перебої в системі та проблеми з сенсором. Незабаром забудете про будь-які незручності — просто замовте ремонт iPhone 7 plus на сайті даної компанії.
  Де провести терміновий ремонт Айфон 7 Плюс у Києві?