Ремонт Macbook A1278

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook A1278 є наслідком неакуратного поводження з комп’ютером, але навіть відповідальним користувачам може знадобитися заміна комплектуючої, адже запчастини мають обмежений термін служби. Якщо ви не знаєте архітектури макбука, не намагайтеся ремонтувати його в домашніх умовах, адже це може призвести до більш серйозної поломки. Якщо ви розлили рідину на свій гаджет, його необхідно розібрати та висушити всі деталі, щоб уникнути корозії, але цей процес необхідно довірити лише фахівцеві.

  Крім внутрішніх компонентів, корпус часто страждає під час падіння комп’ютера, оскільки бере удар на себе і захищає дисплей від пошкоджень. Але часто не вдається уникнути
  розбитого скла, для заміни якого необхідно вирівняти краї та кути ноутбука. Саме з цією метою в нашому сервісному центрі проводиться рихтування. Рихтування при незначних пошкодженнях корпусу дозволяє повернути йому колишній вигляд або значно покращити його, і без проблем встановити захисне скло.

  На жаль, будь-яка техніка може бути пошкоджена, внаслідок неакуратного
  поводження користувача зі своїм ноутбуком. Якщо ви випадково упустили пристрій,
  корпус може пошкодитись і тоді потрібно буде замінити його на новий або відрихтувати
  для заміни дисплея. У будь-якому випадку першим етапом ремонту є діагностика,
  яка у нашому сервісному центрі проводиться безкоштовно. Тестування пристрою
  дозволяє встановити точну причину поломки та оперативно усунути її. Самостійна діагностика може призвести до серйозної витрати коштів та пошкодження комплектуючих під час заміни. Наша компанія швидко проводить ремонт Macbook A1278, завдяки досвідченим інженерам та за рахунок комплектуючих, які знаходяться на складі магазину.

  Іноді система може злетіти і тоді вам доведеться встановити її заново. Ви також можете перевстановити стару систему, оновивши її до останньої версії. Багато користувачів вирішують встановити нову систему, коли на старій програмі, ігри, важкі файли починають зависати, що призводить до некоректної роботи макбука. Звичайно багатьом власникам MacBook це завдання може здатися досить легким, але ми не рекомендуємо проводити встановлення самостійно. Оскільки ви можете випадково встановити галочку не в тому пункті, що призведе до виникнення складнощів під час встановлення або втрати важливої ​​інформації, яка зберігається на вашому комп’ютері.

  В результаті фізичного впливу може пошкодитися дисплей, клавіатура, корпус та
  інші комплектуючі, але оскільки різні поломки можуть проявлятися однаково,
  без діагностики не обійтись. Найчастіше до нас звертаються для заміни акумулятора,
  який має певну кількість циклів, які можуть вичерпатися внаслідок тривалого використання ноутбука. Якщо ноутбук перестав визначати доступне підключення wi-fi, перестав заряджатися чи просто не вмикається? Кваліфіковані інженери здатні оперативно усунути будь-яку поломку, використовуючи спеціальне обладнання та набір інструментів. Якщо при підключенні до ноутбука зарядного пристрою він не реагує необхідно перевірити сам шнур, який міг пошкодитися. Також якщо у вас є можливість, можете перевірити саму зарядку на іншому макбуку і заразом перевірити роз’єм, в який потрапляє пил і дрібне сміття. У нашому сервісному центрі майстри проводять заміну, ремонт будь-якої складності, чищення та профілактику пристрою, а також встановлення програмного забезпечення.

  Бувають випадки, коли у вас просто немає часу приїхати в наш офіс, а відремонтувати пристрій потрібно якнайшвидше, наш кур’єр швидко приїде до вас, забере ноутбук і доставить в сервісний центр. Дуже зручна послуга, особливо якщо ви впустили ноутбук у воду або пролили на нього напій. При попаданні вологи в макбук починається окислення контактних доріжок, щоб врятувати працездатність пристрою необхідно розібрати пристрій, почистити запчастини спеціальним розчином і просушити. Після того як майстер
  протестувати працездатність комп’ютера, буде встановлена ​​причина некоректної
  роботи.

  Крім падінь та ударів, корозії та інших негативних факторів, іноді заміна необхідна через брак запчастини. Якщо ви упустили ноутбук, в першу чергу, може постраждати корпус або сам дисплейний модуль, і вам знадобиться заміна екрану. Не варто намагатися самостійно встановлювати батарею, оскільки унікальна архітектура техніки Apple може постраждати від втручання недосвідченого користувача. У сервісному центрі ви отримаєте кваліфіковану консультацію, безкоштовну діагностику, якісну роботу із заміни та тільки оригінальні запчастини. Ми дбаємо про ваші пристрої, тому встановлюємо оригінали запчастин, які повністю відповідають характеристикам виробника. Ми приймаємо на ремонт Macbook A1278 у Києві та Одесі, а також ви можете відправити комп’ютер Новою Поштою з будь-якого міста України.
  Де провести терміновий ремонт Макбук A1278 у Києві?