Ремонт iPad Mini Retina

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPad Mini Retina може знадобитися після тривалого використання пристрою, підключення до нього неоригінального зарядного пристрою, удару або падіння. Також ви можете зіткнутися з проблемами програмного забезпечення, встановивши сторонній софт, зіткнувшись з помилками під час оновлення версії. Не варто самостійно розбирати планшет, якщо раніше ви не займалися подібним видом ремонту, оскільки недосвідчений користувач може випадково пошкодити важливі комплектуючі, що призведе до більш дорогого ремонту.

  На жаль, не один технічний пристрій не застрахований від пошкодження, особливо внаслідок механічної дії. Планшет можна легко упустити, що призведе до безлічі наслідків, наприклад, появі вм’ятин на корпусі, сколів або подряпин на склі або поломці шлейфу. Перед будь-яким видом ремонту iPad Mini Retina необхідно проводити діагностику пристрою, що дозволить виявити точну причину поломки.

  Основними причинами з яких необхідно замінити батарею: природне зношування батареї, швидко розряджається пристрій в результаті чого необхідно часто заряджати планшет, IPad довільно включається або вимикається, працює тільки під час підключення до зарядного пристрою, підключення до девайсу зарядки, яка не відповідає якості та характеристикам заявленим виробником. Це найпопулярніші причини, через які необхідно провести заміну. Але не варто виключати цей вид поломки в результаті механічного пошкодження, потрапляння рідини всередину корпусу, що призводить до окислювальних процесів. У ході діагностики майстер встановить терміни та вартість ремонту iPad Mini Retina, а також оперативно здійснить заміну батареї. Якщо колишня батарея вичерпала свої ресурси, необхідно встановити лише оригінальну деталь, яка підходить до всіх характеристик виробника.

  Поширені причини пошкодження планшета:

  Механічний вплив (удар чи падіння) призводить до відключення чи розриву шлейфу, появі поломок на материнській платі, пошкодження комплектуючих. Найчастіше на корпусі з’являються вм’ятини та подряпини на дисплеї, іноді страждають кнопки та внутрішні запчастини.

  Заводський брак може виявитись через кілька днів або місяців справної роботи планшета, після чого необхідно буде виправити роботу замінивши запчастину.

  Перепад напруги під час заряджання може призвести до перегорання контактів та конекторів на платі.

  Збій програмного забезпечення, в результаті інсталяції стороннього ПЗ або виникнення помилки при спробі оновитися до нової версії. Іноді встановлення програми призводить до некоректної роботи мікрофона, камери або динаміка під час її використання.

  Попадання рідини стає причиною окислювальних процесів. Також пристрій чутливий до перепадів температур, може погано працювати і навіть вимикатися при дуже високих або низьких температурах.

  Природне зношування комплектуючих, оскільки термін служби запчастин може обмежуватися не зносостійким матеріалом.

  Чому варто довірити ремонт iPad Mini Retina професіоналу?

  Майстер зможе швидко визначити причину пошкодження та усунути її, використовуючи обладнання, інструмент за чистим робочим столом. Ви можете принести планшет до сервісного центру, де професійний інженер проведе безкоштовну діагностику, можливо, в ході якої буде встановлена ​​інша причина пошкодження. Тестування комплектуючих займає 15-20 хвилин, якщо ви надали мало інформації про пошкодження, діагностика може тривати близько 30 хвилин. Самостійне втручання може призвести до більш серйозного пошкодження, тому звертаючись до професійного інженера, ви заощадите час і гроші.

  Наші майстри спеціалізуються на техніці Apple, тому ми гарантуємо оперативний та якісний ремонт з використанням тільки оригінальних запчастин, які знаходяться на складі. Ми рекомендуємо встановлювати оригінальну батарею, яка відповідає всім характеристикам виробника. Оскільки встановлення підробки може призвести до здуття акумулятора, а також до серйозної поломки планшета. Ми приймаємо пристрій на ремонт iPad Mini Retina в офісі в Києві та Одесі, а для мешканців інших міст України здійснюється доставка Новою Поштою. Нам регулярно надсилають на ремонт пристрої з усієї країни, оскільки важко знайти якісний сервіс у маленькому місті. Вибираючи сервісний центр, звертайте увагу на вартість ремонтних робіт і запчастин, адже оригінальні комплектуючі повинні бути оригінальними. Низька вартість запчастини свідчить про її якість, а втручання недосвідченого інженера може призвести до більш дорогого ремонту.
  Де провести терміновий ремонт Айпад Мини Ретина у Києві?