Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Ремонт iPhone 12 Pro у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Розмаїття корпусу у чотирьох нових кольорах Graphite, Silver, Practic Blue, Gold, неймовірна подвійна камера з функцією Lidar та з широким кутом зору, дворазовим оптичним збільшенням, підтримкою 5G – це все новенький смартфон iPhone 12 Pro компанії Apple. Але навіть незважаючи на всі переваги цієї серії, бувають ситуації, коли в результаті невдалого падіння або інших випадків пристрій необхідно віднести до ремонту для заміни внутрішніх або зовнішніх деталей. У цій ситуації може допомогти наш сервісний центр у Києві 2Mac.

  Ми проведемо безкоштовну діагностику, а для детальнішого прорахунку ремонту або можливо заміни екрану iPhone 12 Pro, можна зателефонувати до нашого сервісу або залишити заявку на сайті для зворотного зв’язку.

  Поширені поломки дванадцятого покоління

  Посилена магнітна зарядка, керамічне захисне скло – Apple робить все, щоб серія iPhone була чудовою. Але, як показує практика найпоширеніші поломки це:

  Пошкодження корпусу чи дисплея

  Поломка може виникнути від падіння телефону або іншого механічного впливу. Пошкоджений дисплейний модуль виглядає по-різному: видимі сколи, не працює сенсор або з’являються темні плями.

  Проблема з батареєю

  Якщо акумулятор iPhone 12 Pro розряджається з катастрофічною швидкістю, то тут вже варто задуматися. Звичайно, це не трапляється в перші дні покупки, а вже через довгий час роботи телефону. Як правило, причиною може бути неправильне заряджання акумулятора або використання не оригінального шнура. У такому разі потрібно звернутися до нашого сервісного центру 2Mac, щоб виконати якісну діагностику.

  В телефон потрапила волога

  Хоча пристрій має захист від таких факторів, як рідина чи пил – він все одно не зможе працювати так, як раніше. У найгіршому випадку телефон взагалі може не ввімкнутися або виникнуть проблеми з камерою iPhone 12 Pro. Якщо все ж таки ваш девайс постраждав від залиття, то в жодному разі не сушіть його феном, не кладіть на батарею або в зарядку. Самодіяльність тут не підходить, потрібно везти телефон у ремонт.

  Як проводиться діагностика та ремонт iPhone 12 Pro

  Процес огляду триває небагато часу, спочатку потрібно оформити заявку. Ви розповідаєте, що трапилося з пристроєм і наш менеджер повідомить попередню вартість та терміни ремонту. Далі здійснюється діагностика iPhone, що дозволяє ознайомитися з пристроєм. Після цього може знадобитися наступний етап – апаратна діагностика, яка досліджує кожен модуль та деталь. Завершальний пункт – після заміни майстер робить кілька тестів, щоб переконатися у функціональності пристрою. Звичайно, що у вас буде вибір між оригіналом і якісною копією, але все ж таки оригінал буде кращим. Більше того, ремонт проводиться з використанням професійного обладнання та матеріалів із гарантією.

  Якщо у вас мало часу або вам незручно діставатися нашого сервісного центру 2Mac, то ви можете викликати кур’єра. Для вас ця послуга є абсолютно безкоштовною.

  Не намагайтеся провести діагностику iPhone 12 Pro, ремонт або заміну деталі самостійно, це може призвести до серйозних внутрішніх поломок. Тому, краще довіртеся професіоналам.

  Чому по послуги варто звернутися до сервісного центру 2Mac?

  Продукція від компанії Apple має зараз великий попит серед населення. Тому якщо iPhone виходить з ладу, то це можна порівняти з трагедією. Найчастіше причиною поломки стає неакуратне використання пристрою. На щастя, професійний ремонт iPhone 12 Pro у Києві можна провести у сервісному центрі 2Mac.

  Наша команда – досвідчені експерти, які зроблять заміну деталі будь-якої складності, якісно та з гарантією від 3-х місяців. Усі майстри мають сертифікати, що важливо. А для тих, хто постійно губиться у часі, є безкоштовна кур’єрська служба. Тепер все що від вас потрібно – лише один дзвінок.

  Насамперед, нам важливий стан клієнта після ремонту його девайсу. Тому ми вибудовуємо відносини на чесності, відповідальності, старанності та гарантуємо результат своєї роботи.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 12 Pro у Києві?