Тачпади для MacBook Air, Pro

Показані всі 29 товарів

Усі сучасні Макбуки оснащені тачпадом з багатолінійною підтримкою. Функцію кнопки виконує поверхня самого трекпаду, що досить таки незвично для користувачів Windows. Багатофункціональний тачпад радує нас своїми функціями. Але несправну сенсорну панель неможливо відремонтувати – лише замінити!

Тачпад може не функціонувати взагалі чи лише половина вказівника, або не спрацьовує кнопка. Звичайно Ви можете самостійно виконати заміну трекпаду, але для цього Вам потрібні спеціальні інструменти, вміння, а також сам тачпад! Якщо Ви не володієте необхідними навичками, краще не ризикувати робити заміну самостійно – довіряйте цю роботу майстрам! Якщо ж Ви професіонал, то можете придбати сенсорну панель для MacBook у Києві, або замовити її, і ми надішлемо комплектуючі Новою Поштою.

Оригінальний тачпад для MacBook Pro, Air, Retina

Інтернет-магазин 2MAC продає лише оригінальні аксесуари для ноутбуків Apple! Ви можете придбати новий трекпад чи купити тачпад, що був у використанні. Магазинів з продажу комплектуючих для яблучної техніки чимало. Але серед них і багато хто продає копії низької якості, які в основному зроблені підвально. 2MAC пропонує найкращі ціни на ринку, та головне – ми безпосередньо купуємо тільки оригінальні компоненти для MacBook Air, Pro, Retina High Class.