Деталі Mini 5 (2019)

Показані всі 12 товарів

Шукаєте ремонт високого класу iPad Mini 5? Потім зв’яжіться з нашим сервісним центром Apple
Наші майстри мають багаторічний досвід ремонту технічних пристроїв, тому забезпечується якість та ефективність роботи. Окрім кваліфікованого технічного обслуговування, Ви будете задоволені приємною ціною ремонту iPad Mini 5. Причини пошкодження пристроїв Apple найчастіше становлять механічні пошкодження, потрапляння рідини всередину пристрою, зміни напруги та природний знос запчастин. Щоб визначити точну причину пошкодження, необхідно провести безкоштовну діагностику, яке займе кілька хвилин від нашого майстра.

Якщо екран iPad Mini 5 пошкоджений або корпус деформований, Ви можете відремонтувати його швидко з встановленням оригінальних запчастин у Києві.

Щоб здійснити заміну, необхідно використовувати оригінальний сенсорний екран, дисплей, а також обладнання та інструменти, щоб не пошкодити пристрій під час ремонту. Під час заміни за допомогою спеціального фену, майстру потрібно зігріти скло і обережно видалити його за допомогою присосок. Екран прикріплений до корпусу зі спеціальними болтами, а також шлейфом. Тому, якщо ви упустили телефон на землю, і Ви не можете без заміни екрану, ми надаємо послуги високої якості для ремонту iPad Mini 5 в Одесі. Складність заміни корпусу полягає в тому, що всі запчастини прикріплені на задній кришці. Алюмінієвий корпус необхідний для встановлення акумулятора, материнської плати та інших запчастин, зверху яких встановлюється ​​модуль дисплея. У деяких випадках механічні впливи призводять до появи деформацій задньої кришки, а іноді порушують роботу внутрішніх запчастин. Оскільки всі компоненти розташовані досить щільно один до одного, необхідно діагностувати причину неправильної роботи планшету. Цей тип ремонту передбачає повне вилучення всіх запчастин із корпусу, заміни, встановлення нових та зворотню зборку шлейфів. Також перед тим як видавати пристрій, наш майстер перевірить iPad, і Ви гарантовано отримаєте робочий пристрій з гарантією на 90 днів.