Запчастини iPhone 15 Plus

Показані всі 13 товарів

Деталі та запчастини iPhone 15 Plus у сервісному центрі 2Mac

Серед експертів, які займаються ремонтом, існує думка, що оригінальна деталь та, яка знята з донора, так звана вживана. І частина користувачів наполегливо не хочуть купувати нові запчастини, тому що боятися нарватися на підробку або придбати копію нижчої якості за ціною сертифікованого виробу. Ці побоювання можна зрозуміти, оскільки деякі продавці в описі товару пишуть, що він оригінальний, прикладають фото, які не відповідають реальності. По суті, дурять своїх покупців, особливо коли справа стосується нового смартфона, такого як iPhone 15 Plus, який представили у вересні 2023 року.

Найпопулярніші комплектуючі для iPhone 15 Plus

Запчастини до iPhone випускають офіційні виробники. Їхні деталі отримують відповідну сертифікацію Apple. Також вони мають право встановлювати спеціальні маркування виробів: логотип компанії, серійний номер. Зрозуміло, що ці комплектуючі матимуть вищу ціну, ніж такі ж за якістю, але без логотипу компанії. Найпопулярніші запчастини iPhone: акумулятори, корпуси, дисплеї. На них найбільший попит і знайти їх не важко. Але тут важливо не потрапити на шахраїв і не придбати бракований товар.

Декілька корисних порад:

Акумуляторна батарея

Це найважливіша деталь, від якої залежить якість роботи всього пристрою. Та й не хочеться постійно бігати у пошуках зарядного кабелю, блочка та мережі живлення. Ціни батареї на iPhone 15 Plus різні. Одні продавці пишуть, що тільки у них якісні вироби, встановлюючи більш високий прайс. Якщо наважилися купити АКБ в інтернет-магазині не ведіться відразу на фото в інтернеті. Попросіть фото акумулятора наживо, запитайте про гарантію на товар, чи є система знижок. Зниження ціни є актуальним, якщо на батареї є невеликі косметичні пошкодження, які не впливають на працездатність: незначні потертості, подряпини. Купуючи в сервісному центрі, попросіть фахівців на місці перевірити запчастину на тестері. Це найоптимальніший варіант купити якісну деталь.

Дисплейний модуль

Екран – цілісна комплектуюча зі шлейфами, що складається з трьох шарів: чутлива матриця, тачскрин, скло. iPhone 15 Plus також має новий прямокутний виріз Dynamic Island. Тому рекомендуємо набувати лише сертифікований варіант (original) або максимально наближений до оригіналу (OEM). Цю деталь краще не купувати на маркетплейс майданчиках наосліп. Навіть фото, яке вам нададуть, може не передати реальної якості виробу. Тому краще домовтеся про особисту зустріч або купіть у сервісному центрі, де є можливість провести детальну діагностику модуля: зовнішній огляд, аналіз кольору, тактильного відгуку.

Корпус

iPhone 15 Plus ще не обладнаний титановим корпусом. Тому, тильна скляна панель, а бічні рамки 1 алюміній. Краще не купувати кришки, що були у вживанні, якщо не бачили їх наживо. Пошкоджена задня частина кришки зі сколами та тріщинами 1 ризик втрати вологозахисту. Ціна на подібні запчастини буде набагато нижчою, ніж на титановий сплав, який купують для прошок.

Купити оригінальні запчастини для iPhone 15 Plus у Києві

У Києві існує кілька способів купити якісну комплектуючу за гарною ціною:

  • Сервісні центри.
  • Маркетплейс майданчик.
  • Ринок післягарантійного обслуговування.

Іноді перші два пункти можуть співіснувати як єдине ціле, і це дуже зручно. Там можете зробити замовлення на сайті та забрати безпосередньо з філії офісу у будь-який зручний час з гарантією, чеком на товар. Ринок запчастин теж хороший варіант. Але там часто немає можливості подальшого повернення, якщо деталь не знадобилася і немає гарантійного обслуговування. Але про це можете запитати продавця. Можливо, він надасть усі необхідні документи.