Ремонт iPhone 6S

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 6S може знадобитися після удару, потрапляння рідини всередину смартфона, заводського браку або природного зношування. Механічний вплив призводить до появи на задній кришці сколів і подряпин, вм’ятин або поломки дисплея. Але в деяких випадках сильно страждають внутрішні комплектуючі, може статися розрив шлейфу або відключення від материнської плати. Якщо ви випадково пролили воду, будь-який інший напій на телефон, необхідно швидко розібрати пристрій та видалити залишки вологи. Не намагайтеся рятувати смартфон удома, краще швидко звернутися до сервісу, де майстер проведе чищення з гарантією подальшої роботи. Вам потрібно відразу ж вимкнути девайс і привести на ремонт iPhone 6S досвідченому інженеру, він сам займеться розбиранням, очищення комплектуючих за допомогою спеціального розчину, а потім залишається висушити термофеном.

  Природний знос це звичайна справа, адже не буває запчастин, що вічно працюють. Постійне натискання кнопки Home або перемикача режимів може спричинити погану роботу, відсутність реакції, спрацювання не з першого разу. Акумулятор обмежений терміном служби кількістю циклів перезавантаження, тому вже через рік використання смартфона його ємність значно падає. Якщо позначка досягає рівня 70%, вам постійно потрібно підключати до мобільного зарядного пристрою, щоб довше залишатися на зв’язку. Заміна батареї займає 15 хвилин, і ви знову зможете насолодитися тривалою роботою смартфона. Ремонт iPhone 6S може знадобитись після виявлення заводського браку. Сама компанія Apple визнала цілу партію айфонів із бракованими батареями та провела безкоштовну заміну.

  Поява зовнішніх дефектів може не впливати на роботу пристрою, але значно погіршує зовнішній вигляд і айфон не виглядає презентабельно. Фізичне пошкодження може стати причиною появи вм’ятин на корпусі, в цьому випадку майстер проведе рихтування, що дозволяє вирівняти задню кришку. Якщо вм’ятина надто глибока, майстер запропонує інший ремонт iPhone 6S, а саме заміну корпусу. Якщо носити смартфон без чохла або захисного скла, можуть з’являтися сліди використання, такі як потертість та подряпини, що погіршують видимість на екрані. Тому після покупки телефону, необхідно насамперед купити захисний чохол і наклеїти додаткове скло, яке бере силу удару на себе, захищаючи тачскрин від пошкодження.

  Один з популярних мобільних телефонів нашого часу є iPhone 6S, який має потужну начинку і красивий дизайн. На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись з специфікацією iPhone 6S (A1688). Але, як і будь-який смартфон, він може бути пошкоджений після падіння або використання неоригінальних аксесуарів, в жодному разі не рекомендуємо проводити ремонт самостійно. Оскільки будь-яка техніка Apple має особливу архітектуру, необхідно довірити свій телефон тільки професіоналу, щоб не погіршити його стан.
  Айфон може бути пошкоджений внаслідок падіння, після чого може знадобитися заміна екрану, заміна батареї, заміна камери або рихтування корпусу. У нашому сервісному центрі працюють виключно професіонали, ми використовуємо лише оригінальні комплектуючі, які є у наявності. Ремонт iPhone 6S у Києві, незалежно від складності робіт, проведуть наші спеціалісти. Також ми надаємо гарантію на комплектуючі та проведені ремонтні роботи.
  Де провести терміновий ремонт Айфон 6С у Києві?