Ремонт Macbook Pro

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт MacBook Pro після залиття

  Що ж, якщо Ви залили Ваш пристрій, не варто панікувати, а головне ні в якому разі не варто використовувати пристрій увімкненим! У терміновому режимі вимкніть ноутбук, потім, якщо є можливість, відключіть батарею і не те, що біжіть, а летіть до нас, ми ж зі свого боку відкладемо всі наші справи і терміново візьмемося за Ваш гаджет! Адже під час контакту з водою важлива кожна секунда, на жаль іноді навіть однієї краплі достатньо, щоб “вбити” працездатність ноутбука! Нас часто запитують: “Яка ціна ремонту MacBook Pro після контакту з водою?” Ми ж не можемо відповісти на це питання, не побачивши, а головне не продіагностувавши пристрій. Але ми поспішаємо Вас порадувати, в наших стінах працюють кваліфіковані інженери, які не просто лагодять маки, а відновлюють навіть ті лептопи, на яких інші сервіси ставлять хрест! 96% ноутбуків які до нас надходять на ремонт, повертаються робочими власнику!

  Заміна матриці на MacBook Pro

  Сьогодні Ви можете знайти величезну кількість сервісних центрів, які виконують ремонт MacBook Pro у Києві, але варто зазначити, що не всі беруться за такий складний ремонт, як заміна матриці на MacBook Pro, адже даний тип роботи непростий з наступних причин. Перша з них – матриця сама по собі ніжна як кришталь, одне необережне натискання і все, матриця розбита, особливе це стосується новачків, які вперше беруться за такий ремонт, адже укласти матрицю можна за дві секунди, а ціна якої не з дешевих тому ми рекомендуємо довірити такий тип роботи професіоналам! Також нас запитують, коли необхідно міняти матрицю, а коли кришку в зборі? Щоб відповісти коректно на це питання, варто зрозуміти для себе з яких компонентів складається матриця. Якщо ж у Вас MacBook Pro, знайте, спочатку встановлене захисне скло, потім сама матриця, а за нею знаходяться світлофільтри. Якщо ж удар було завдано тонким предметом, пошкодивши собою не тільки саму матрицю, а й світлофільтр, варто зазначити, що помінявши просто дисплей, залишаться засвітки, адже матриця не відповідає за підсвічування, а тільки за передачу зображення. Також варто звернути свою увагу на те, що ми також міняємо матриці і на таких ноутбуках, як MacBook Retina.

  Заміна клавіатури MacBook Pro

  Досить таки часто до нас приносять користувачі свої MacBook Pro на виконання такого ремонту, як заміна клавіатури. Чому до нас частенько потрапляють буки на такий ремонт? Що ж найчастіше клавіатури виходять з ладу через потрапляння вологи, варто відзначити, що клавіатура ремонту не підлягає і навіть якщо у Вас не працює лівий shift, або ж цілий ряд, варто Вас засмутити адже, що відновити працездатність клавіші неможливо відновити. У сервісному центрі 2Mac, Ви не тільки можете купити клавіатуру для MacBook Pro в наших стінах, також кваліфіковані інженери виконають ремонт MacBook Pro. Так само досить таки часто, до нас звертаються з проханням русифікувати клавіатуру, ми поспішаємо Вас порадувати, адже ми виконуємо лазерне гравіювання MacBook, завдяки чому на Вашому ноутбуці за лічені хвилини будуть відображатися російські символи.

  Ремонт MagSafe

  У стінах нашого офісу, Ви не тільки можете купити зарядку для MacBook, поспішаємо Вас порадувати, кваліфіковані майстри виконають ремонт MagSafe! Досить таки часто, у користувачів які досить таки часто використовують зарядку, а тим більше якщо ж Ви постійно носите зарядку з собою – обривається кабель в районі магнітного конвектора, що ж якщо з Вами трапилися вищевказані проблеми, можете сміливо приносити Ваше зарядний пристрій до нас і наші інженери виконають ремонт блоку живлення магсейф.

  Ремонт MacBook Pro – ціни

  Ви не повірите, але ми дійсно вміємо ремонтувати! Наші фахівці в найкоротші терміни відремонтують Ваш мак, вдихнувши в нього нове життя. Суть сервісу така: поламану техніку приносьте нам, ми проводимо безкоштовну діагностику, узгоджуємо ціну ремонту і терміни з Вами і приступаємо. Запитувати у майстрів у процесі встановлення поломки ніхто не забороняв. Тому Ви завжди можете безкоштовно звернутися до них. Наші кур’єри можуть забрати Ваш макбук і доставити його в наш сервісний центр, щоб заощадити Ваш час. Вартість доставки 50 грн. Знайти найближчий сервісний центр Apple Ви можете в розділі “Партнери”. Ціни на ремонт завжди актуальні на нашому сайті, а також Ви маєте можливість зв’язатися з нами і уточнити деталі замовлення.

  Де провести терміновий ремонт Макбук Про у Києві?