Ремонт Macbook Pro

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт MacBook Pro: після залиття, заміна екрану, батареї.

  Що ж, якщо Ви залили Ваш пристрій, не варто панікувати, а головне ні в якому разі не варто використовувати пристрій увімкненим! У терміновому режимі вимкніть ноутбук і поспішайте до нас! Адже при контакті з водою важлива кожна секунда, на жаль іноді навіть однієї краплі достатньо, щоб «вбити» працездатність ноутбука!

  Нас часто запитують: Яка ціна ремонту MacBook Pro після контакту з водою? Ми ж не можемо відповісти на це запитання, не побачивши, а головне не продіагностувавши пристрій. Але ми поспішаємо Вас порадувати, у наших стінах працюють кваліфіковані інженери, які не просто лагодять маки, а й відновлюють навіть ті лептопи, на яких інші сервіси ставлять хрест! 96% ноутбуків, які до нас надходять на ремонт, повертаються робочими власнику!

  Заміна матриці на MacBook Pro.

  Сьогодні Ви можете знайти величезну кількість сервісних центрів, які виконують ремонт макбук, але варто відзначити, що не всі беруться за такий складний ремонт, як заміна матриці на MacBook Pro, адже даний тип роботи непростий з наступних причин. Перша з них – матриця сама по собі ніжна як кришталь, одне необережне натискання і все, матриця розбита, особливо це стосується новачків, які вперше беруться за такий ремонт, адже занапастити матрицю можна за дві секунди, а ціна якої не з дешевих. Тому ми рекомендуємо довірити такий тип роботи професіоналам! Так само нас запитують, коли потрібно змінювати матрицю, а коли кришку в зборі?

  Щоб відповісти коректно на це питання, варто зрозуміти собі з яких компонентів складається матриця. Якщо ж у Вас MacBook Pro, знайте спочатку встановлено захисне скло, потім сама матриця, а за нею знаходяться світлофільтри. Якщо ж удар був завданий тонким предметом, пошкодивши собою не тільки саму матрицю, а й світлофільтр, варто відзначити, що, змінивши просто дисплей, залишаться засвіти, адже матриця не відповідає за підсвічування, а лише за передачу зображення.

  Заміна клавіатури

  Досить часто до нас приносять користувачі свої MacBook на виконання такого ремонту, як заміна клавіатури. Чому до нас часто попадає на ремонт MacBook Pro саме з цією поломкою? Найчастіше клавіатури виходять з ладу через попадання вологи.

  Варто відзначити, що клавіатура ремонту не підлягає і навіть якщо у Вас не працює лівий shift, або цілий ряд – відновити працездатність клавіші неможливо. У сервісному центрі 2Mac, Ви не тільки можете купити клавіатуру для MacBook у наших стінах, а й відремонтувати його завдяки нашим висококваліфікованим інженерам. Так само досить часто, до нас звертаються з проханням русифікувати клавіатуру, ми поспішаємо Вас порадувати, адже ми виконуємо лазерне гравіювання MacBook, завдяки чому на Вашому ноутбуці в лічені хвилини будуть відображатися російські символи.

  Ремонт MagSafe

  У стінах нашого офісу Ви не тільки можете купити зарядку для MacBook, а також виконати ремонт MagSafe! Досить часто, при використанні зарядки, а тим більше якщо Ви постійно носите її з собою – обривається кабель в районі магнітного конвектора. Що ж, якщо з Вами трапилися вищезазначені проблеми, можете сміливо приносити Ваш зарядний пристрій до нас і наші інженери виконають ремонт блоку живлення магсейф.

  Ремонт MacBook Pro – ціни

  Ви не повірите, але ми дійсно вміємо ремонтувати! Наші фахівці в найкоротші терміни відремонтують Ваш мак, вдихнувши в нього нове життя. Суть сервісу така: поламану техніку приносите нам, ми проводимо безкоштовну* діагностику, погоджуємо ціну та терміни ремонту. Запитувати у майстрів у процесі встановлення поломки ніхто не забороняв. Тому Ви завжди можете безкоштовно звернутися до них. Наші кур’єри можуть забрати Ваш макбук і доставити його в наш сервісний центр, щоб заощадити Ваш час. Вартість доставки 50 грн. Знайти найближчий сервісний центр Apple Ви можете в розділі “Партнери”. Ціни на ремонт завжди актуальні на нашому сайті, а також Ви маєте можливість зв’язатися з нами і уточнити деталі замовлення.

  * – діагностика проводитися безкоштовно у разі здійснення подальшого ремонту у нашому сервісному центрі. В іншому випадку, ціна становитиме 399 грн.

  Де провести терміновий ремонт Макбук Про у Києві?