Ремонт iMac A1195

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iMac A1195 може знадобитися, якщо ви помітили некоректну роботу моноблока, після падіння на екрані почали з’являтися плями, смуги або биті пікселі? Необхідно звернутися до сервісного центру, оскільки лише кваліфікований інженер може встановити справжню причину пошкодження. Найчастіше самостійне втручання призводить до серйознішої поломки, дорогого виду ремонту, виходу з ладу запчастин.

  Оскільки всі комплектуючі знаходяться на складі компанії, ми забезпечуємо
  оперативний ремонт будь-якої складності. Пошкодження моноблоку можуть бути спричинені сильним
  ударом або падінням, адже механічний вплив може призвести до відключення шлейфу,
  відшаровування запчастини. Також на дисплеї може з’явитися подряпина або скол, пляма або
  смуги, у деяких випадках ушкодження не впливають на працездатність, але значно погіршують зовнішній вигляд.

  Для початку майстер проводить безкоштовну діагностику, після чого приступає до усунення
  несправностей. Також у ході діагностики інженер встановлює терміни та вартість ремонту iMac A1195, без узгодження яких ми не приступатимемо до ремонту пристрою. Переваги звернення до сервісного центру: якісна та оперативна заміна комплектуючих, гарантія на всі види ремонтних робіт та запчастини від 90 днів, використання спеціального обладнання та набору інструментів. Також ми надаємо кваліфіковану консультацію, якщо ви не знаєте, які саме запчастини необхідно придбати.

  Причинами пошкодження аймаку може стати фізична дія, потрапляння рідини
  всередину корпусу, природне зношування комплектуючих, перепади напруги. Після падіння
  моноблоку на екрані може з’явитися скол, подряпини, плями або смуги. Щоб усунути
  поломку необхідно протестувати роботу дисплею, адже косметичні дефекти можуть не
  впливати на працездатність пристрою. Ми пропонуємо швидко провести ремонт iMac A1195 та відновити його роботу з гарантією.

  Багато користувачів вибирають моноблок у професійних цілях, оскільки зручний екран дозволяє якість займатися дизайном, обробкою фото та відео. Найпоширенішою поломкою є вихід із ладу відеокарти, після чого неможливо нормально працювати за комп’ютером. Найчастіше ремонт iMac A1195 відеокарти не дає тривалого результату, тому ви можете замінити її на нову. Також однією з причин серйозних поломок може стати вихід із ладу шлейфів, конекторів або материнської плати.

  Чому не варто самостійно встановлювати запчастини на аймак?
  ⁃ існує ризик серйозного пошкодження комплектуючих, оскільки IMac має унікальну архітектуру
  ⁃для проведення якісного ремонту необхідно використовувати спеціальне обладнання та набір інструментів
  ⁃звичайний користувач може пошкодити дисплей та внутрішні комплектуючі

  Не рідко пошкоджується сам екран, внаслідок падіння, удару чи перепаду напруги. Найчастіше механічний вплив призводить до деформації корпусу, появи сколів і подряпин на екрані, а також спотворення зображення, появи плям і битих пікселів. Ще одним слабким місцем аймаку є роз’єм, оскільки кожен із них зазнає великого навантаження. Причиною пошкодження може стати як природне зношування, так і перепад
  напруги. Дуже важливо своєчасно замінити роз’єм, який некоректно працює, оскільки це може призвести до перегорання ланцюгів на системній платі. Як виявити дані неполадки: перегрівання штекера, погане підключення до роз’єму, конектор працює тільки в одному положенні, аймак вимикається при торканні мережного кабелю.

  Самостійне втручання може спричинити більш дорогий ремонт,
  оскільки недосвідчений майстер або звичайний користувач може легко зачепити найважливіші
  комплектуючі розташовані по сусідству. Однією з найчастіших операцій у нашому
  Сервісному центрі є апгрейд аймака, що передбачає заміну жорсткого диска на SSD. Якщо пошкодження пов’язане з материнською платою, необхідно звернутися до фахівця, адже дуже важливо не зашкодити повністю. Наш інженер використовує паяльну станцію та трафарет, контролює температурний режим під час ремонту. Після закінчення ремонту
  будь-якої складності ви отримуєте гарантію на 90 днів, а перед видачею аймака майстер проведе тестування його роботи. Ми приймаємо пристрої для ремонту в офісі в Києві та Одесі, а також з усіх міст України за допомогою Нової Пошти.
  Де провести терміновий ремонт Аймак A1195 у Києві?