Ремонт Macbook Air A1369

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Air A1369 проводиться після діагностики, що дозволяє майстру швидко встановити точну причину несправності. Оскільки різні пошкодження можуть однаково проявлятися в роботі, дуже важливо розуміти, який ремонт Macbook Air A1369 проводити для відновлення функціональності комп’ютера. Самостійне втручання може призвести до більш дорогого ремонту, оскільки звичайний користувач не розуміє унікальне розташування комплектуючих.

  Найчастіше звертаються до нас для заміни батареї, коли вона перестає тримати заряд. Кожен акумулятор має певну кількість циклів перезаряджання, після чого необхідний ремонт Macbook Air A1369. Один повний цикл дорівнює 100% розрядки батареї, згодом акумулятор втрачає ємність на 10-20%. Батареї для макбуків розраховані на 1000 повних циклів, після яких на екрані монітора напевно з’явиться іконка з написом «Вимагає обслуговування». Деякі власники макбуків не реагують на це
  оповіщення своєчасно, що призводить до здуття акумулятора та пошкодження комплектуючих. Щоб уникнути дорогого ремонту, рекомендуємо відразу ж замінити батарею. Якщо ж ваш ноутбук перестав заряджатися або почав швидко розряджатися,
  може бути інша причина, яку зможе встановити лише справжній професіонал. Приносьте свій макбук на безкоштовну діагностику до нашого сервісного центру, і після повного обстеження лептопа майстер виявить причину пошкодження. Якщо проблема акумулятора, його заміна батареї триватиме кілька хвилин.

  Напевно багато власників макбуків неодноразово упускали свої гаджети, після чого ноутбук починає погано працювати і може знадобитися ремонт Macbook Air A1369. Але мало хто надає цьому значення, якщо зовнішніх пошкоджень немає. Найчастіше після удару страждає жорсткий диск, який починає дуже повільно працювати, а іноді просто виходить з ладу. У цьому випадку рекомендується збільшити оперативну пам’ять, що дає змогу підняти продуктивність комп’ютера в кілька разів.

  Перш ніж приступити до встановлення жорсткого диска, необхідно зробити бекап, а також створити резервну копію даних. Вибирайте SSD диск в об’ємі, в якому був колишній жорсткий диск встановлений у макбуку, оскільки в іншому випадку може не вийде повністю перенести систему. На сайті виробника ви можете знайти докладну
  інструкцію з встановлення оперативної пам’яті, але якщо ви сумніваєтеся у своїх силах, рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру та довірити свій гаджет професіоналам.
  Ви можете самостійно знайти відповідний обсяг пам’яті моделі ноутбука. Для встановлення другого диска, це може бути SSD або HDD, вам знадобиться optibay (кишеня), до якого вставляється диск і встановлюється замість дисковода. Установка HDD в optibay (кишеня) займає небагато часу, а нашим майстрам для цього знадобиться кілька хвилин.

  Як і багато комплектуючих, жорсткий диск іноді виходить з ладу і потребує заміни, також перевстановлення може проводитися для апгрейду ноутбука. Жорсткий диск є однією з основних комплектуючих ноутбука, оскільки це пам’ять комп’ютера. Також вінчестер має рухливі частини, через які схильний до зносу. Основними причинами поломки вважається падіння макбука, механічне пошкодження або знос під час постійної експлуатації
  макбука. Оскільки це досить крихкий пристрій, жорсткий диск може вийти з ладу після незначного падіння, або пошкодиться через коротке замикання, після чого ремонт Macbook Air A1369.

  Якщо ви стикалися з наступними симптомами, тоді комп’ютеру потрібна заміна жорсткого диска:
  • не завантажується операційна система
  • під час роботи за ноутбуком він видає нехарактерні
  звуки
  • на екрані з’являється папка зі знаком питання, що означає, що комп’ютер не може звернутися до пам’яті

  Якщо дані несправності знайомі, тоді вам потрібна заміна жорсткого диска, а наші фахівці допоможуть усунути неполадки та проведуть якісний ремонт Macbook Air A1369.

  Ми щодня приймаємо комп’ютери та смартфони Apple у сервісному центрі в Києві та офісі в Одесі, але якщо ви живете в іншому місті України, можете відправити свій макбук Новою Поштою. Після прийому в сервіс, швидко проводиться діагностика та ремонт Macbook Air A1369, для заміни комплектуючих майстер використовує спеціальне обладнання та набір інструментів. Ми працюємо з власним складом запчастин, оскільки є постачальниками оригінальних комплектуючих для багатьох сервісів та майстрів по всій країні. Наявність свого складу дозволяє оперативно проводити будь-який вид заміни, відновлювати роботу комп’ютера з гарантією у найкоротші терміни.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Еір A1369 у Києві?