Ремонт iPad

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPad у сервісному центрі 2Mac

  На сьогоднішній день техніка Apple займає лідируючі позиції з продажу комп’ютерів, смартфонів та планшетів. Яблучні гаджети відрізняються якістю складання, потужним залізом та функціональністю, у тому числі і запчастини для iPad у разі поломки мають відмінну якість. З 2010 року світ побачив перший iPad, а на сьогодні ви можете вибрати планшет до смаку, адже лінійка значно розширилася. Стильний дизайн, великий екран та легка вага, а також швидкий процесор – це все про останні моделі iPad. Але в деяких випадках власникам не вдається уникнути серйозних пошкоджень внаслідок сильного удару або падіння планшета. Наш сервісний центр 2Mac надає послуги з ремонту айпаду будь-якої складності. Ми швидко усуваємо механічні поломки та збої програмного забезпечення, при цьому всі файли та інформація, що зберігається на пристрої, зберігається.

  Якщо ви вирішили ремонтувати iPad всіх моделей від сервісного центру 2Mac, крім швидкої заміни комплектуючих, ви також отримуєте гарантію на всі види робіт та комплектуючі на 90 днів.

  Не намагайтеся самостійно проводити заміну камери, динаміка, акумулятора, оскільки планшет має унікальну архітектуру та розташування комплектуючих, і під час заміни недосвідчений користувач може легко пошкодити пристрій. Наші інженери не перший рік ремонтують Apple, а також щодня проводять складні ремонти пристроїв, рятуючи їх від корозії та сильних падінь.

  Ремонт iPad за доступною ціною

  Неакуратність і в деяких випадках заводський брак стають причинами ушкоджень. Після удару або падіння часто ушкоджується дисплей, деформується корпус, на екрані можуть з’являтися подряпини та сколи. Щоб встановити справжню причину пошкодження, майстер спочатку проводить безкоштовну діагностику, яка займає кілька хвилин. Деякі пошкодження різного характеру можуть виявлятися однаково, тому щоб уникнути зайвих витрат та заощадити кошти, потрібно обов’язково діагностувати поломку в планшеті.

  Терміновий ремонт iPad всіх моделей у Києві та Одесі передбачає використання майстром спеціального обладнання, набору інструментів та наявність запчастин на складі компанії. Крім оперативного відновлення працездатності будь-якого пристрою Apple, вас також порадує ціна ремонту iPad всіх моделей. У нас ви зможете швидко замінити основну та фронтальну камеру, відновити роботу Wi-Fi, замінити акумуляторну батарею та дисплейний модуль. Всі комплектуючі завжди знаходяться на складі компанії, тому вам не потрібно буде чекати, поки менеджер оформить замовлення, адже доставка іноді займає 3-4 тижні.

  Де провести терміновий ремонт Айпад у Києві?