Чистка ноутбуків у Києві

Замовити зворотній зв'язок

  Чищення ноутбука та заміна термопасти в сервісному центрі 2Mac

  Купуючи комп’ютер, користувач повинен не тільки вміти його експлуатувати, але й доглядати його.
  Профілактика ноутбука – популярна процедура серед користувачів. ПК обладнано двома кулерами, радіатором. Пил із довкілля потрапляє всередину корпусу, осідає на поверхні вентиляторів. Запчастини починають працювати з перебоями. Виникає ризик перегріву пристрою. Він починає гудіти, шуміти, перезавантажуватись без причини.
  ПК обладнаний процесором, якому властиво виробляти тепло, особливо коли запущені енергоємні програми: ігри, редактори фото/відео контенту, фільми в HD якості. Система охолодження підтримує нормальну температуру для безперебійної роботи. Тому дуже важливо виконувати чищення від пилу періодично раз на 6 місяців.
  Відчинені вікна, робота на вулиці? Пили, відповідно, буде більше.
  Буває, що до ноутбука випадково потрапляє волога, тоді варто оперативно провести чистку після залиття.

  Процедура профілактичних робіт із пристроєм

  Чищення ноутбука виконується кількома способами.
  Поверхнева профілактика. Знадобиться викрутка для задньої кришки, балончик зі стисненим повітрям, зручний робочий стіл з великою робочою поверхнею, антистатичні рукавички. Для початку відключаємо пристрій. Поверніть його до себе тильною стороною, за допомогою інструмента відкрутіть кришку. Для чищення ноутбука від великих шматків пилу знадобляться сухі ватяні палички, якими акуратно знімаєте видимі забруднення з поверхні комплектуючих. Для важкодоступних місць використовується балончик зі стисненим повітрям.
  Чищення деталей, заміну термопасти краще довірити спеціалістам сервісного центру. Знадобиться повний аналіз корпусу. Необхідно відокремити кожну запчастину, шлейфи, обробити поверхню материнської плати. Для цього використовують: щітки різних розмірів, мікрофібру, спеціальний пилосос. Також потрібно позбавитися старого шару термопасти. Це хімічна сполука, яка використовується для правильного регулювання тепла між процесором, радіатором. Згодом вона починає підсихати, порушуючи процес тепловідведення. Тому потребує регулярної заміни термопасти в ноутбуці на нову. У середньому слугує до півроку. Приносячи на чищення гаджет, попросіть замінити теплопровідний склад.
  Після профілактики комп’ютер збирають у правильній черговості. Спочатку приклеюється акумулятор, потім підключаються шлейфи.
  Якщо вирішили виконати подібну процедуру чищення ноутбука від пилу, самостійно будьте готові до певних ризиків.

  • Забули черговість збирання? Допоможе дуже проста порада. Під час розбирання фотографуйте кожен свій крок. Потім по фото, зберіть гаджет у зворотному порядку.
  • Чи перекрили вентиляційні отвори? Деякі моделі обладнані спеціальним поролоновим ущільнювачем. Якщо його змістити, можна порушити теплопровідність і доведеться замінити термопасту.
  • Пошкодили корпус. Дрібні подряпини на гладкому металі можуть з’явитися, якщо використовували металеві викрутки для відкриття задньої частини корпусу. Майстри СЦ радять обзавестися спеціальною пластиковою карткою або спутгером. Це тоненький пластиковий інструмент, схожий на вказівку. Кінець 1 сплющений. Призначений для розбирання корпусу.
  • Фінальна діагностика після проведення чищення ноутбука та заміни термопасти. Запустіть будь-яку енергоємну програму і поспостерігайте, як швидко нагрівається корпус, чи не гудуть кулери, чи немає підозрілого шуму.

  Замовити чистку від пилу, заміну термопасти в ноутбуці Samsung, Lenovo, HP, Asus, Acer, Dell

  Проблема перегріву може бути викликана не тільки пилом і сміттям всередині ноутбука. Для усунення може знадобитися:

  • Детальна діагностика спеціалістами.
  • Заміна системи охолодження (кулерів, радіатора).
  • Перевірка працездатності акумулятора.
  • Аналіз поверхонь деталей виявлення слідів окислення, чищення ноутбука.

  Ви можете зробити комп’ютеру профілактику, відвідавши сервісний центр 2Мас. Перед прийомом пристрою на обслуговування менеджер відповість на будь-які питання: ціна чищення ноутбука та заміни термопасти, графік роботи СЦ, час витрачений на виконання завдань.

  Дивись нас у Tik-Tok

  @2mac_apple