Ремонт iPhone 8

Замовити зворотній зв'язок

  Щойно з’явившись, iPhone 8 відразу зайняв лідируючу позицію у своїй категорії. Тому сприяло безліч нововведень: покращений акумулятор, округлений IPS-екран, індукційна зарядка і нова технологія “TrueTone”, що регулює колір-баланс залежно від освітлення, завдяки чому картинка стає ідеальною. Камери з оновленою системою лінз та матриць дозволяють робити фото та відео ще чіткішими. На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись з специфікацією iPhone 8 (A1905).

  Незважаючи на те, що якість «вісімки» викликає позитивні емоції, буває, що пристрій виходить з ладу. Уберегти гаджет від різних проблем нелегко, ремонт iPhone 8 користується попитом.

  Коли необхідний ремонт iPhone 8

  Найчастіше майстри сервісного центру «2Мас» виконують такі роботи:

  1. Заміна екрана. Дисплей – одне з найуразливіших місць iPhone 8. Зазвичай потрібне встановлення нової деталі.
  2. Заміна скла. При незначних ударах пошкодження не торкаються внутрішнього модуля, але скло покривається мережею тріщин. Заміна скла – дуже копітка робота. Справа в тому, що виробник передбачив заміну всього екранного модуля, але не окремого скла. Однак, наші співробітники успішно виконують цю роботу.
  3. Ремонт після контакту з водою. Водонепроникний телефон теж може постраждати від вологи, і iPhone 8 досить вразливий у цьому плані. Майстри «2Мас» висушать пристрій, зроблять ґрунтовне чищення і оброблять начиння ультразвуком. Залежно від ступеня пошкодження можуть знадобитися додаткові дії.
  4. Діагностика. Одна з найважливіших процедур для сучасного гаджета, що дає змогу виявити наявність проблем. Діагностика потрібна не лише перед ремонтом, а й як профілактика, коли несправність можна усунути «в зародку».

  Завдяки досвіду фахівців “2Мас” будь-які відновлювальні роботи з iPhone 8 виконуються швидко та якісно.

  Особливості ремонту iPhone 8 у сервісному центрі 2Мас

  Отримавши телефон, ми негайно проводимо комп’ютерну діагностику, щоб визначити місце і причину несправності. Безпосередньо після закінчення ви дізнаєтеся про «діагноз», вартість робіт «під ключ», а також термін, який буде потрібен для відновлення телефону. 90% нашої роботи – це так званий швидкий ремонт iPhone 8, коли поломку вдається виправити за 30-60 хвилин прямо у присутності клієнта.

  Якщо приїхати в майстерню особисто немає можливості або часу, зручно замовити ремонт iPhone 8 з доставкою, зателефонуйте за вказаним на сайті телефоном або заповніть веб-форму замовлення, після чого вам передзвонить оператор. У телефонній розмові ми погодимо нюанси, після чого до вас вирушить кур’єр, який доставить пошкоджений смартфон до нашого сервісу для діагностики та ремонту. Через короткий час кур’єр поверне справний пристрій.

  Ремонт iPhone 8 у Києві – ефективна допомога вашому гаджету

  Професіоналізм співробітників «2Мас» дозволяє якісно виконувати ремонт будь-якої складності. На нашу користь свідчать величезний досвід роботи з високотехнологічними апаратами, сучасне обладнання, оригінальні комплектуючі та помірні ціни.

  Ремонт iPhone 8 у «2Мас» – вирішення проблем зі смартфоном!

  Де провести терміновий ремонт iPhone 8 у Києві?