Ремонт iMac A2116

Замовити зворотній зв'язок

  Де провести терміновий ремонт Аймак A2116 у Києві?

  Ремонт iMac A2116 повинен проводитись у сервісному центрі, оскільки для будь-якої заміни потрібно розбирати моноблок та знімати дисплей. Звичайний користувач і недосвідчений майстер може пошкодити внутрішні комплектуючі, що призведе до серйознішої поломки.

  Часті причини поломок

  Моноблок iMac оснащений потужним процесором, відмінним дисплеєм, ергономічним дизайном. Техніка Apple славиться своєю надійністю і тривалістю безперебійної служби, але іноді трапляються непередбачувані ситуації, через які ламаються деталі. Найчастіше власники IMac звертаються до сервісного центру у зв’язку з такими поломками, як:

  • пошкодження (жорсткого диска) HDD, про що свідчить повільне завантаження і часте зависання комп’ютера;
  • проблеми з роботою відеокарти;
  • пошкодження матриці.

  Пошкодження дисплея або матриці

  На поверхні скла дисплея можуть з’являтися розводи, які погано впливають на видимість під час роботи, для цього ми проводимо чистку пристрою. У разі потрапляння пилу в саму матрицю можуть утворитися плями, і тут вже краще проводити заміну матриці IMac.Несправність матриці вважається досить серйозною поломкою, яку можуть проводити тільки професійні інженери. Необхідність ремонту IMac A2116, вірніше заміна матриці, свідчить поява смуг, відсутність підсвічування або самостійне відключення дисплея. Однією з причин може бути накопичення пилу і бруду, для усунення якої необхідно провести комплексну чистку матриці, а якщо потрібно проводитися заміна дисплея.

  Проблема з відеокартою

  Трапляються проблеми з роботою відеокарти, спотворюється передача кольору або пропадає зображення під час завантаження. Для усунення цієї проблеми необхідна заміна відеокарти IMac. У разі пошкодження блоку живлення комп’ютер може не вмикатися, щоб установити точну причину поломки, необхідно провести діагностику пристрою.

  Правила експлуатації iMac

  Щоб уникнути проблем з роботою IMac необхідно дотримуватися правил експлуатації комп’ютера. Для початку необхідно проводити профілактику і чистку, щоб уникнути накопичення пилу і збоїв у роботі системи охолодження. Продукція Apple досить якісна, надійна і довговічна, але існує безліч факторів, які негативно впливають на працездатність макбука, тому може знадобиться ремонт iMac A2116. Користувач не застрахований від механічних пошкоджень, які стають причинами поломок ноутбуків. Але якщо ви зіткнулися із заводським браком, тоді можна звернутися в офіційний сервісний центр Apple.

  Пошкодження (жорсткого диска) HDD

  Ще одна часта проблема моноблока, – припинення роботи жорсткого диска. Даний комп’ютер має складну архітектуру, за рахунок чого ремонт IMac досить копітка робота, яка не під силу майстру-початківцю. У нашому сервісному центрі працюють висококваліфіковані фахівці, які проводять ремонт IMac будь-якої складності. Для початку вам необхідно принести свій комп’ютер в наш сервісний центр, де майстер проведе безкоштовну діагностику, після якої буде встановлена причина поломки.
  Під час розбирання комп’ютера його очистять від пилу, а за необхідності проведуть заміну термопасти для налагодження оптимальної роботи системи охолодження та запобігання перегріву. Якщо ваш IMac не завантажується, тоді необхідна заміна жорсткого диска на новий або більшого об’єму, для зберігання більшої кількості інформації. Для проведення ремонту ми використовуємо виключно оригінальні комплектуючі.

  Де купити оригінальні запчастини для iMac?

  Наша компанія займається продажем оригінальних комплектуючих для MacBook та IMac, а також їх встановленням. Компанія надає зручний спосіб доставки, гарантію на все
  види послуг та комплектуючу для макбуків. Ми стежимо за якістю та цінуємо свою репутацію, тому надаємо якісний сервіс, і завжди раді йти назустріч клієнтам. Терміни та вартість роботи визначаються одразу після проведення безкоштовної діагностики у нашому сервісному центрі, ми швидко проводимо ремонт iMac A2116 будь-якої складності з гарантією.

  Доставка

  Пропонуємо вибрати зручний спосіб доставки по території України, або ж скористатися кур’єрською доставкою по Києву. Ви можете принести моноблок на ремонт iMac A2116 до нашого головного офісу або здати пристрій у філії в Одесі. Також у нас існують різні методи оплати, що значно скорочує термін доставки необхідної комплектуючої. Відправка Новою Поштою здійснюється в той же день, після оплати на картку, або післяплатою, що дозволяє покупцеві перевірити деталь і після цього оплатити.

  Де провести терміновий ремонт Аймак A2116 у Києві?