Гравіювання клавіатури на MacBook Pro, Air, Retina

Ми робимо гравіювання клавіатури нашим клієнтам настільки професійно, що навіть сам товариш Стів не відрізнить наше гравіювання від оригінального! Будь-яке бажання Клієнта буде враховано: хочете японські ієрогліфи? А може тибетський алфавіт? Ну гаразд, а українські літери? Без проблем!

Якщо на клавіатурі ноутбука відсутня рідна мова, це завдає певного дискомфорту при роботі з пристроєм. Але не варто сумувати та шукати тимчасове рішення у вигляді стікерів або ще чогось. Ми зробимо все у кращому вигляді та в найкоротші терміни. Більше ніяких нудних наліпок! Вам достатньо просто звернутися до компанії 2Mac: ми зв'яжемося з вами та розповімо, як відправити свій MacBook на гравіювання. Якщо ви живете в Києві, під'їжджайте до нашого затишного офісу, розташованого за дві хвилини пішки від метро Арсенальна.

Замовити гравіювання за 1 клік!

  Лазерне гравіювання клавіатури MacBook, стало порятунком в світі технологій. Адже саме таке гравіювання на клавіатурі MacBook може слугуватиме довше, ніж сам ноутбук. Однією з незаперечних переваг є чіткість відбиття самих символів. Цей ефект досягається завдяки професійному устаткуванню для виконання лазерних гравіювань.
  Також варто звернути увагу на такі особливості цього процесу:

  • Лазерне гравіювання MacBook належить до методів нанесення інформації та шрифтів високої якості;
  • Дане гравіювання на MacBook дозволяє наносити шрифти з максимальною точністю;
  • Лазерне гравіювання клавіатури MacBook захистить символи від зовнішніх факторів та зробить їх довговічними.

  Гравіювання MacBook клавіатури: як відбувається та скільки коштує?

  Гравіювання клавіатури MacBook відбувається за допомогою дії лазерного променя на тверду поверхню кнопки. При цьому Ваш пристрій залишається в повній безпеці, адже весь процес виконується автоматично на професійному обладнанні. Нанесення лазерного гравіювання української клавіатури на MacBook у сервісі 2Mac – відмінне рішення для тих, хто придбав свій ноутбук за кордоном, з іноземною розкладкою.

  Лазерне гравіювання може виконуватися практично на будь-якій клавіатурі незалежно від наявності підсвічування. Українізація клавіатури шляхом лазерного гравіювання не зашкодить пристрою!

  Якщо Ви хочете підвищити комфорт користування Вашим пристроєм, то лазерне гравіювання MacBook Pro або Air в 2Mac - чудове рішення. Ми робимо гравіювання клавіатури настільки професійно, що навіть сам Стів не помітить відмінність від оригіналу.

  Будь-яке ваше бажання: кирилиця, японські ієрогліфи, тибетський алфавіт - ми виконаємо без використання тимчасових наліпок. Достатньо принести нам свій MacBook для гравіювання або відправити, якщо мешкаєте в іншому місті. Гравіювання в нашому сервісі відбувається протягом доби.

  Найчастіше, у нас замовляють гравіювання української та російської розкладки, але іноді буває попит на німецькі, французькі та польські спецсимволи.

  Наша команда запрошує до співпраці всі сервісні центри України. Ми готові запропонувати Вам партнерські ціни та виконання замовлення будь-якої складності протягом дня. Просто зв'яжіться з нами та наші менеджери з радістю проконсультують Вас з питань співпраці.

  Вас також може зацікавити