Ремонт MacBook Pro Retina A1990

Замовити зворотній зв'язок

  MacBook Pro задає абсолютно нові стандарти потужності та портативності ноутбуків. Процесори високої продуктивності, пам’ять більшого обсягу, передова графіка, надшвидкі накопичувачі та інші вражаючі здібності MacBook Pro допоможуть вам втілювати в життя будь-які творчі проекти ще швидше, ніж раніше.

  Із процесорами Intel Core 8-го покоління MacBook Pro досягає рекордних висот обчислювальної потужності. MacBook Pro 15 дюймів тепер оснащений 6-ядерним процесором Intel Core i7 Coffee Lake (восьме), який працює до 70% швидше за процесори попереднього покоління і забезпечує прискорення Turbo Boost до 4,3 ГГц. Тепер ви легко впораєтеся з найбільш ресурсомісткими завданнями, такими як компіляція коду, рендеринг 3D моделей, спецефекти, зведення треків або кодування відео. І витратите на це набагато менше часу.

  Представляємо Apple T2 – чіп другого покоління для Mac, створений для більш надійного захисту інформації на MacBook Pro. Він встановлений на моделях 13 та 15 дюймів з панеллю Touch Bar та оснащений співпроцесором Secure Enclave, який забезпечує роботу функції безпечного завантаження та відповідає за зберігання зашифрованих даних. У Apple T2 інтегровано безліч дискретних контролерів, у тому числі контролер управління системою, аудіоконтролер та SSD-контролер. Крім того, чіп підтримує функцію “Привіт, Siri” на MacBook Pro – ваш голосовий помічник завжди готовий відкрити програму, знайти документ, включити музику або відповісти на запитання.

  Дуже довго верхній рядок клавіатури займали багатофункціональні кнопки. Ми замінили їх більш універсальним та зручним елементом управління – сенсорною панеллю Touch Bar. Залежно від того, чим ви займаєтеся, на ній автоматично відображаються потрібні інструменти – наприклад, налаштування гучності та яскравості, функції керування фото та відео, емодзи або введення тексту.

  Дисплей Retina на MacBook Pro – найкращий дисплей в історії ноутбуків Mac. Контрастність і яскравість підсвічування LED стали помітно вищими, а передача кольору – краще. Відчутно зросла глибина чорного та яскравість світлих відтінків. Дисплей має розширене колірне охоплення P3, а значить, зелені і червоні відтінки виглядають реалістичніше, ніж у палітрі sRGB. Крім того, моделі 13 та 15 дюймів з панеллю Touch Bar підтримують технологію True Tone. Баланс білого автоматично налаштовується відповідно до температури освітлення, тому зображення на дисплеї завжди виглядає природно. У MacBook Pro вбудована чудово збалансована звукова система високої чіткості з широким динамічним діапазоном та посиленими басами. Слухайте, це вражає. Динаміки підключаються безпосередньо до системного живлення збільшення пікової потужності. Створюйте музику поза студією, монтуйте відео прямо на знімальному майданчику і дивіться фільми в дорозі.

  Миттєво розблокуйте Mac. Використовуйте Apple Pay для безпечної оплати онлайн-покупок. Швидко отримуйте доступ до системних налаштувань, відкривайте захищені паролем нотатки, перемикайтеся між обліковими записами – все це можна робити одним дотиком.

  На інформаційному порталі EveryMac можна детально ознайомитись зі специфікацією Macbook Pro Retina 15″ A1990 with Touch Bar MR932LL/A (EMC 3215),MR942LL/A (EMC 3215)
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про Ретина A1990 у Києві?