Ремонт Macbook Pro A1229

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro A1229 може стати наслідком удару або падіння макбука, попадання вологи або заводського браку. Самостійне втручання також є причиною некоректної роботи, адже звичайний користувач може порушити роботу яблучного комп’ютера. Недосвідчений майстер сервісного центру випадково може торкнутися сусідньої комплектуючої під час заміни, пошкодити контактні доріжки або шлейф. Щоб визначити точну поломку, необхідно швидко тестувати всі запчастини та системи комп’ютера. Ми пропонуємо провести діагностику як безкоштовну процедуру, навіть якщо ви вирішите надалі відмовитися ремонтувати макбук.

  Як і всі ноутбуки, в MacBook-ах встановлена ​​wifi плата, яка з часом, як і будь-яка комплектуюча деталь може зношуватися. Коли вона ушкоджується, підключення до бездротової мережі стає неможливим. Wifi плата для MacBook може відрізнятися в залежності від моделі ноутбука, вибір карток повністю наданий у нас в каталозі на сайті. Якщо виникли проблеми з ноутбуком, у нашому сервісному центрі на вас чекає безкоштовна діагностика девайсу, після чого майстром встановлюється вартість та терміни заміни деталі. Можливо вам потрібна bluetooth карта для macbook, також ви можете замовити будь-яку комплектуючу, і ми доставимо її день у день, за допомогою Нової Пошти. Ми надаємо послуги не тільки з продажу, але і ремонту вашої техніки. Якщо ви знаходитесь в будь-якому іншому місті України, можете надіслати нам свій ноутбук на діагностику або ремонт Macbook Pro A1229. На проведені роботи та продаж комплектуючих надається гарантія.

  Чому варто звернутися за ремонтом Macbook Pro A1229 у сервіс?
  У нашому магазині надано широкий асортимент комплектуючих деталей для MacBook, практично всі вони є в наявності, що дозволяє заощадити час. Якщо не знаєте, яку плату для Wi Fi потрібно вибрати? Зверніться до наших менеджерів за консультацією. Для цього вам варто вказати маркування та рік випуску вашого ноутбука, оскільки в залежності від цих відмінностей, може змінитися модельний ряд відповідних плат.

  Іноді навіть оперативна пам’ять виходить з ладу, але не варто хвилюватися з цього приводу, адже в нашому сервісному центрі ви зможете насолодитися оперативністю ремонту та якістю обслуговування. Заміна оперативної пам’яті на MacBook дозволить користувачеві
  насолодиться кожною хвилиною роботи за макбуком, оскільки помітно покращує його продуктивність. Ви можете придбати оригінальну деталь у нас в інтернет-магазині, але ми не рекомендуємо самостійно встановлювати планку. Сама модель макбука має складну архітектуру, тому недосвідчений майстер чи власник комп’ютера може легко пошкодити пристрій. Тому рекомендуємо звернутися до нашого сервісного центру, де після проведення безкоштовної діагностики ноутбука, буде встановлено точну причину поломки та оперативно усунуто нашими інженерами.

  При виборі планки оперативної пам’яті звертайте увагу на планки одного виробника. У наших менеджерів ви можете уточнити сумісність оперативної пам’яті із конкретною моделлю вашого макбука. Також встановлюйте в обидва слоти планки з однаковим обсягом пам’яті. Також планки мають працювати в одній частоті. У деяких моделях MacBook допускає підвищення частотності, потрібно лише уточнити.
  чи ваш комп’ютер відноситься до їх числа. Навіть заміна комплектуючої це відповідальний ремонт Macbook Pro A1229, який може швидко провести інженер нашого сервісного відділу. Якщо вам знадобиться заміна клавіатури, ми можемо запропонувати встановити відповідний варіант US або UK з гравіюванням. За допомогою лазерного гравіювання наносяться символи та літери, тому якщо ви купували комп’ютер за кордоном і не маєте методу “сліпого набору” це значно полегшить друк тексту.

  При попаданні на клавіатуру рідини є велика ймовірність, що потрібно замінити клавіатуру MacBook, оскільки коли вода потрапляє на контакти, починається процес корозії. Коли рідина потрапляє на контактні доріжки, деякі клавіші починають залипати, можна спробувати почистити клавіатуру. Але іноді перестає працювати половина
  кнопок, тоді потрібна заміна клавіатури MacBook. Після залиття клавіатури необхідно швидко відключити ноутбук, і привести одразу ж до нас у сервісний центр, де наші майстри одразу ж розберуть макбук та просушать усі його деталі. Перед кожним видом ремонту ви можете подбати про збереження особистої інформації, яка зберігається на комп’ютері та скористатися послугою копіювання даних. Також у разі виявлення проблем із програмним забезпеченням, майстер може оновити версію MacOS, встановити необхідні програми та програми для комфортної роботи за комп’ютером.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про A1229 у Києві?