Ремонт iPhone 15 Pro

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 15 Pro у сервісному центрі 2Mac

  П’ятнадцяте покоління надійшло у продаж у жовтні 2023 року. iPhone 15 Pro став відчутніше легшим, з’явився новий титановий корпус. Його головна перевага – висока ударостійкість. Здається, Apple вирішила попрощатися зі ковзними скляними задніми кришками і зробити свою продукцію міцнішою. Несправності iPhone 15 Pro традиційно поділяються на дві категорії: механічні ушкодження, програмні баги. Найчастіше звичайно зустрічається перший варіант: розбили, залили, використовували неякісний комплект зарядного пристрою, носили в сумці з гострими предметами.

  🔩 Діагностика 0 грн
  💰 Ціна ремонту від 149 грн
  📍 Сервісні центри Київ, Харків
  📑 Гарантія 1-6 місяців
  🚗 Кур’єрське обслуговування від 80 гривень
  📫 Доставка по Україні Новою Поштою, кур’єром, післяплатою, за передоплатою
  📞 Замовити зворотний дзвінок Можна на сайті

  Найчастіші несправності iPhone 15 Pro:

  Деформація корпусу

  Титан вважається найміцнішим металом, який колись використовувався в смартфонах. Розробники стверджують, що його неможливо погнути, він не боїться падіння. Але, сила удару буває різною, особливо якщо смартфон неодноразово роняли. Після деформації корпусу може змінитися зовнішній вигляд iPhone 15 Pro, а також виникнути проблеми з функціональністю: почнуть западати клавіші гучності, включення. У такому випадку необхідно провести ремонт пошкодженого елемента в сервісному центрі. Алгоритм дій складається з кількох етапів:

  • Сепарація деформованої запчастини та чищення від слідів влучення води, пилу.
  • Гаджет поміщають на коврик протиковзкий і наносять спеціальний клей для подальшої фіксації нової комплектуючої.
  • Встановлення оригінального корпусу.

  Проблеми із включенням

  Подібна проблема часто зустрічається в старіших телефонах через тривалий термін служби або брак оперативної пам’яті. Девайс ще й сильно нагрівається і не встигає справлятися з високими навантаженнями і новий iPhone 15 Pro не виняток. Майстер сервісу перевіряє, коли було встановлено останнє програмне забезпечення, чи пам’яті достатньо в сховищі iPhone. Така ж несправність може вказувати на проблеми з материнською платою, акумулятором. Детальна діагностика фахівцями є обов’язковою.

  Не заряджається

  Декілька проблем, які можуть виникнути із зарядкою, включаючи непрацюючий роз’єм:

  1. Гніздо заряджання може вийти з ладу після механічного пошкодження внутрішніх контактів, окислення після залиття. В цьому випадку потрібно полагодити роз’єм або почистити внутрішню частину запчастини від забруднень.
  2. iPhone 15 Pro може перестати заряджатися через несправний кабель lightning або бракований блок. Рекомендуємо користуватись тільки оригінальним комплектом ЗУ, або купити хороший аналог за адекватною ціною з гарантією.
  3. Іноді проблеми з живленням можуть бути пов’язані з програмним забезпеченням пристрою. Для початку, спробуйте перезавантажити девайс або оновити систему до актуальної версії прошивки.

  Проблеми з Wi-Fi або Bluetooth

  Такі несправності можуть з’явитися з різних причин:

  • Спочатку переконайтеся, що ви підключені до правильної мережі Wi-Fi і ввели правильні облікові дані.
  • Якщо сигнал Wi-Fi слабкий, це може спричинити проблеми зі з’єднанням. Помістіть роутер ближче до iPhone 15 Pro та перепідключіться знову.
  • Можливо відбулося перевантаження мережі. Таке часто виникає, коли до однієї точки доступу підключено занадто багато девайсів.
  • Несправність модуля Wi-fi або Bluetooth. З цим розібратися зможе тільки спеціаліст сервісного обслуговування, оскільки знадобиться розбирання корпусу та ремонт деталі.

  Швидкий та якісний ремонт iPhone 15 Pro у Києві

  Радимо довіряти iPhone 15 Pro тільки перевіреним СЦ, де заміну комплектуючих проводить майстер із відповідним досвідом роботи. Також вашому девайсу буде надано гарантію на всі виконані послуги та документ, що підтверджує ремонт. Там буде вказано модель iPhone, його серійний номер та дату проведення заміни запчастини.