Деталі iPhone 4S

Показані всі 21 товарів

Ремонт IPhone будь-якої складності в сервісному центрі 2mac

Кожна модель iPhone має право на життя, навіть одна з перших. Особливою популярністю та попитом користуються новинки, оскільки смартфони оснащують покращеними комплектуючими, потужним залізом та кількістю пам’яті. Але й сьогодні можна зустріти власників IPhone 4s, які також за потреби можуть звернутися до нашого сервізного центру. Як і всі телефони ця модель не застрахована від пошкоджень, які можуть стати повноцінним виходом з ладу головних комплектуючих. Ми проводимо ремонт iphone 4s будь-якої складності, оскільки кваліфіковані майстри розбираються у будові та розташуванні запчастин у пристрої, а також враховують тонкощі різних видів ремонту. Самостійне втручання може коштувати набагато дорожче, а в деяких випадках можна випадково пошкодити материнську плату, після чого відновити роботу телефону буде вкрай складно.

Якісний ремонт IPhone після сильного удару або падіння

Після механічного впливу або попадання вологи всередину пристрою необхідно ремонтувати айфон 4s, Ви можете звернувшись до нашого сервісного центру. Доступна ціна ремонту iPhone 4s, висока якість робіт та встановлення оригінальних комплектуючих Apple, використання спеціального обладнання, а також професійна консультація менеджерів – це все 2mac. Крім зовнішніх дефектів, некоректної роботи пристрою, збоїв у програмному забезпеченні можна зіткнутися із залипанням кнопок. У деяких випадках, майстру достатньо почистити пристрій від пилу та дрібного сміття, після чого кнопка Home знову працює коректно, але іноді необхідно повністю замінити шлейф.

Однією з поломок, яка завдає дискомфорту під час використання мобільного, є пошкодження модуля або антени wi-fi. Щоб встановити яка саме запчастина потребує заміни чи ремонту, необхідно провести безкоштовну діагностику, з використанням обладнання. Кваліфікований інженер зможе оперативно з’ясувати причину пошкодження і повернути працездатність пристрою. За допомогою антени wi-fi телефон підключається до бездротової мережі інтернет, що дозволяє Вам насолоджуватися доступом до соціальних мереж та пошукових систем у будь-якому зручному місці. Ми надаємо різні послуги з ремонту айфона 4s в Одесі, навіть якщо Ви не знайшли цікавий вид ремонту на сайті, не турбуйтеся, а просто приходьте в наш офіс з пошкодженим телефоном.