Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Материнські плати для MacBook, Pro, Air, iMac, iPhone, iPad

Показані всі 32 товарів

Материнська плата є одним із найважливіших елементів ноутбука Apple!! Це технологічно складна запчастина, але, на жаль, і вона може вийти з ладу! Діагнози, що засвідчуюють про проблеми материнської плати:

  • Тачпад, клавіатура перестали функціонувати
  • У момент завантаження на екрані з’являється помилка: «Kernel Panic»
  • MacBook не заряджається
  • MacBook при включенні відразу вимикається або взагалі не включається
  • Ремонт потрібний при контакті ноутбука з вологою
  • Механічне пошкодження (при падінні MacBook).

Купити материнську плату MacBook Air

Щоб не наламати дров, ми рекомендуємо спочатку виконати ретельну діагностику MacBook, щоб визначити справжню причину поломки! Якщо ж поломка була пов’язана з материнською платою, у такому разі треба виконати дуже складний апаратний ремонт! Заміну південного або північного мосту, відеочіпу або мультиконтролеру!

Якщо ж не обійтися без такого ремонту, то Ви можете купити материнську плату MacBook Air, Pro, Retina, iMac, та на місці в нашому сервісному центрі майстри виконають заміну! Ну, а якщо Ви не з Києва, то ми без проблем відправимо замовлення Новою Поштою по всій Україні!

Щоб Ваш MacBook після заміни материнської плати працював повноцінно – необхідна тільки оригінальна запчастина! Якщо ж Ви самостійно вирішили придбати цю деталь, дуже складно буде купити нову, без пошкоджень, і саме ту, що підійде саме Вашому пристрою! Придбавши материнську плату в сервісному центрі 2mac, Ви не тільки купуєте оригінальну деталь, Ви отримаєте мудрі поради від наших фахівців, а також гарантійне зобов’язання з нашого боку на 3 місяці!