WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Материнські плати Apple

Показані всі 30 товарів

Материнська плата є одним із найважливіших елементів ноутбука Apple!! Це технологічно складна запчастина, але, на жаль, і вона може вийти з ладу! Діагнози, що виникли при проблемах Материнської плати:

– Тачпад, клавіатура перестали функціонувати

– У момент завантаження на екрані з’являється помилка: «Kernel Panic»

– Макбук не заряджається

– Макбук при включенні відразу вимикається або взагалі не включається

– Ремонт потрібний при контакті ноутбука з вологою

– механічне пошкодження (упав Макбук

Купити материнську плату MacBook Air

Щоб не наламати дров, ми рекомендуємо спочатку виконати ретельну діагностику Макбука, щоб визначити справжню причину поломки! Якщо ж поломка була пов’язана з материнською платою, у такому разі можна виконати дуже складний апаратний ремонт! Заміна південного або північного мосту, відеочіп або мультиконтролер!

Якщо ж не обійтися без такого ремонту як заміна материнської плати MacBook Air, Pro, Retina, iMac, то Ви можете купити материнську плату Макбук, та на місці в нашому сервісному центрі майстри виконають заміну! Ну, а якщо Ви не з Києва, то ми без проблем відправимо через Нову Пошту по всій Україні!

Щоб Ваш МакБук після заміни материнської плати працював повноцінно – Вам необхідна тільки оригінальна зачпчастина! Якщо ж Ви самостійно вирішили придбати цю деталь, дуже складно буде купити нову, без пошкоджень, і саме ту, що підійде саме Вашому пристрою! Придбавши материнську плату в сервісному центрі 2mac, Ви не тільки купуєте оригінальну деталь, Ви отримаєте мудрі поради від наших фахівців, а також гарантійне зобов’язання з нашого боку на 3 місяці!