Ремонт iPhone в Києві, в Одесі, в Харькові

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone у сервісному центрі

  Наша компанія займається ремонтом техніки Apple вже не перший рік. Ми є лідерами з постачання оригінальних комплектуючих яблучної продукції на території України, що дозволяє проводити швидкий ремонт iPhone всіх моделей. На першому етапі ремонту будь-якої складності майстер проводить діагностику, яка дозволяє в найкоротші терміни встановити точну причину поломки. Іноді різні пошкодження можуть проявлятись однаково, тому інженеру з використанням спеціального обладнання необхідно визначити точну поломку і усунути її. Висока якість роботи та встановлення оригінальних комплектуючих це не завжди дорого, зверніть увагу на ціни на ремонт iPhone представлені на сайті.

  Доступний ремонт iPhone у центрі Києва, Одеси, Харкова

  Сервісний центр 2Mac займається порятунком техніки Apple після фізичних впливів і потрапляння рідини всередину пристрою. До найпопулярніших поломок можна віднести падіння та сильний удар, після чого телефон перестає коректно працювати або з’являються зовнішні деформації. Оскільки наші офісні центри розташовані не лише у столиці України, ви можете ремонтувати айфони як у Києві, так і в Одесі.
  З початку 2021 року у нас відкрився новий філіял у Харкові, де Вам можуть зробити прості ремонти Apple, де необхідна заміна модульних елементів, напр. батарея iphone, динаміки, порт зарядки, корпус, камери, мікрофони та інші заміни запчастин. Складні ремонти iphone Харкова, де необхідна пайка або високотехнологічне обладнання, вирушають на діагностику чи ремонт у Києві.

  Де кур’єр може забрати поламаний айфон у Києві?
  Цілодобово кур’єри на жаль не їздять. Але приїдуть на виклик у будь-яку точку Києва, такі як :

  • Печерськ
  • Солом’янка
  • Лівобережна
  • Михайлівська
  • Петрівка
  • Троєщина
  • Шулявка
  • Академмістечко
  • Олімпійська

  Кур’єр може приїхати за поламаним iPhone, привезти на сервіс, майстри проведуть ремонт і кур’єр назад може привезти техніку.

  Чому варто звернутися саме до нас? Оскільки наші фахівці зосередилися виключно на одному виробнику, нам вдалося досягти професіоналізму в даній галузі. Тому якщо ви вдарили смартфон і на задній кришці з’явилися сколи і подряпини не засмучуйтесь, ми оперативно замінимо корпус. Також при невеликій деформації може бути проведено рихтування корпусу. Ми надаємо послуги з ремонту айфону будь-якої моделі, від заміни акумуляторної батареї до перепаювання материнської плати.

  У нас є всі необхідні запчастини для iPhone, що дозволяє проводити ремонт будь-якої складності оперативно. Наша компанія гарантує якість встановлених запчастин, проведених ремонтних робіт, оскільки до нас часто звертаються власники айфонів, які вже лагодив не один майстер. Не варто економити на ремонті, адже ви можете випадково вивести з ладу сусідню комплектуючу і серйозніше пошкодити пристрій.

  Де провести терміновий ремонт Айфон у Києві?

  Де роблять сервіс iPhone в Одесі?

  Де виконують модульні ремонти iPhone у Харкові?