Ремонт iPhone

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone у сервісному центрі

  Наша компанія займається ремонтом техніки Apple вже не перший рік. Ми є лідерами з постачання оригінальних комплектуючих яблучної продукції на території України, що дозволяє проводити швидкий ремонт iPhone всіх моделей. На першому етапі ремонту будь-якої складності майстер проводить діагностику, яка дозволяє в найкоротші терміни встановити точну причину несправності. Іноді різні пошкодження можуть проявлятись однаково, тому інженеру з використанням спеціального обладнання необхідно визначити точну поломку і усунути її. Висока якість роботи та встановлення оригінальних комплектуючих це не завжди дорого, зверніть увагу на ціни на ремонт iPhone представлені на сайті.

  Доступний ремонт iPhone у центрі Києва та Харкова

  Сервісний центр 2Mac займається порятунком техніки Apple після фізичних впливів і потрапляння рідини всередину пристрою. До найпопулярніших поломок можна віднести падіння та сильний удар, після чого телефон припиняє коректно працювати або з’являються зовнішні деформації. Оскільки наші офісні центри розташовані не лише у столиці України, ви можете ремонтувати iPhone як у Києві, так і в Харкові.

  З початку 2021 року у нас відкрився новий філіал у цьому місті, де Вам можуть зробити прості ремонти Apple, де необхідна заміна модульних елементів, напр. батареї iPhone, динаміків, порту зарядки, корпусу, камери, мікрофону та інших запчастин. При складних пошкодженнях iPhone в Харкові, де необхідна пайка або високотехнологічне обладнання, гаджети вирушають на діагностику чи ремонт у Київ.

  Де кур’єр може забрати поламаний iPhone у Києві?

  Цілодобово кур’єри на жаль не їздять. Але приїдуть на виклик у будь-які точки Києва, такі як:

  • Печерськ;
  • Солом’янка;
  • Лівобережна;
  • Михайлівська;
  • Петрівка;
  • Троєщина;
  • Шулявка;
  • Академмістечко;
  • Олімпійська;

  Кур’єр може приїхати за поламаним iPhone, привезти у сервіс, майстри проведуть ремонт і кур’єр привезе техніку назад.

  Чому варто звернутися саме до нас? Оскільки наші фахівці зосередилися виключно на одному виробнику, нам вдалося досягти професіоналізму в даній галузі. Тому якщо Ви вдарили смартфон і на задній кришці з’явилися сколи та подряпини не засмучуйтесь, ми оперативно замінимо корпус. Також при невеликій деформації може бути проведено рихтування корпусу. Ми надаємо послуги з ремонту iPhone будь-якої моделі, від заміни акумуляторної батареї до перепаювання материнської плати.

  У нас є всі необхідні запчастини для iPhone, що дозволяє проводити ремонт будь-якої складності оперативно. Наша компанія гарантує якість встановлених запчастин, проведених ремонтних робіт, оскільки до нас часто звертаються власники iPhone-ів, які вже лагодив не один майстер. Не варто економити на ремонті, адже Ви можете випадково вивести з ладу сусідню комплектуючу та серйозно пошкодити пристрій.

  Де провести терміновий ремонт iPhone у Києві?