Динаміки для iPhone, iPad, MacBook, Air, Pro, Retina, iMac

Показані всі 80 товарів

Динаміки в гаджетах Apple: необхідність використання запасних деталей

Незважаючи на те, що техніка Apple славиться своєю надійністю та бездоганністю збірки, іноді, особливо під час активного експлуатування, деякі деталі можуть вийти з ладу і, відповідно, надалі потребувати ремонту. Це абсолютно нормально – адже ніщо не є досконалим (хоча і варто зазначити, що Apple до досконалості підійшов дуже і дуже близько).

Принципово важливо купувати тільки ті комплектуючі, які виконані на найвищому рівні якості заводської збірки з урахуванням всіх високих виробничих стандартів, заданих культовою компанією. Тому, коли мова заходить про необхідність поміняти деталь, краще звернутися саме у фірму, що спеціалізується на “яблучній” тематиці – такій, наприклад, як 2Mac.

Динаміки для вашого iPhone, iPad, MacBook Air, Pro, Retina та iMac: коли потрібні нові

Існує безліч випадків, у яких може знадобитися терміново та невідкладно поміняти динамік для iMac. Заводський брак за відсутності гарантії, хрип та звукові дефекти під час відтворення улюбленої музики, фільмів або під час офісної роботи, повна відсутність звуку після фізичного впливу на пристрій – все це вагомі причини, які потребують негайної заміни. Для Apple якісне звуковідтворення завжди було на одному з пріоритетних місць, тому придбані для заміни динаміки для MacBook або iMac протягом довгих років будуть тішити вас ідеальним та збалансованим звуком, занурюючим в атмосферу композицій або відео, відтворюваних комп’ютером.

Для яких девайсів можна купити динаміки в інтернет-магазині 2Mac:

  1. поліфонічні динаміки для MacBook (праві/ліві);
  2. верхні, нижні динаміки для iPhone;
  3. динамік (buzzer) для iPad;
  4. правий або лівий динамік для iMac.

У компанії 2Mac, що здійснює свою діяльність як у Києві, так і на території всієї України, працюють винятково професійні співробітники, які люблять свою справу і без проблем допоможуть вам підібрати саме ті аксесуари та комплектуючі для техніки Apple, які вам потрібні.

Де провести терміновий ремонт динаміків Apple у Києві?