WOOCS 1.2.4
WOOCS 1.2.4

Чохли для будь-яких моделей iPhone

Показані всі 16 товарів

Чохли для будь-яких моделей Айфонів

Щоб уникнути подряпин і потертостей на екрані вашого iPhone, рекомендуємо одягати свій девайс у надійні силіконові чохли від виробника Silicon Case!

Конструкція виготовлена ​​з силікону, м’яка на дотик, що забезпечує амортизацію при випадковому падінні девайсу, і отже є міцним другом, на якого можна покластися. З чохлом такі приватні проблеми як заміна екрану, заміна корпусу та інші ремонтні роботи зводяться до мінімуму, а так само Ви отримуєте стильний зовнішній вигляд телефону в будь-якому кольорі.

Для серій айфонів 6, 6S основними кольорами чохлів Silicon Case є Antique white, White, Midnight blue, Charcoal gray, Red, Liliac cream, Apricot, Yellow, Pink, Blue. Для 7-го покоління айфонів зустрічаються такі назви як Azure, Cocoa, Flamingo, Pollen, Sea, blue, Red, White, Pebble, Ocean blue, Mist blue, Pink sand.

Вибравши необхідний Вам чохол, Ви легко можете замовити його в нашому інтернет-магазині, і протягом доби доставка чохла по Києву або Україні буде здійснена службою доставки “Нова Пошта” чи кур’єром!