Чохли на iPhone

Показані всі 19 товарів

Чохли для будь-яких моделей iPhone

Щоб уникнути подряпин і потертостей на екрані вашого iPhone, рекомендуємо одягати свій девайс у надійні силіконові чохли від виробника Silicon Case!

Конструкція виготовлена ​​з силікону, м’яка на дотик, що забезпечує амортизацію при випадковому падінні девайсу, і отже є міцним другом, на якого можна покластися. З чохлом такі поширені проблеми як заміна екрану, заміна корпусу та інші ремонтні роботи зводяться до мінімуму, а Ви так само отримуєте стильний зовнішній вигляд телефону в будь-якому кольорі.

Для серій iPhone 6, 6S основними кольорами чохлів Silicon Case є Antique white, White, Midnight blue, Charcoal gray, Red, Liliac cream, Apricot, Yellow, Pink, Blue. Для 7-го покоління iPhone зустрічаються такі назви чохлів як Azure, Cocoa, Flamingo, Pollen, Sea, blue, Red, White, Pebble, Ocean blue, Mist blue, Pink Sand.

Вибравши необхідний Вам чохол, Ви легко можете замовити його в нашому інтернет-магазині, і протягом доби доставка чохла по Києву або Україні буде здійснена службою доставки “Нова Пошта” чи кур’єром!