Ремонт MacBook Pro Retina A1706

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro Retina A1706 передбачає використання професійного обладнання та набору інструментів, а також знання архітектури пристрою. Найчастіше у сервіс звертаються після фізичного пошкодження пристрою, потрапляння рідини чи природного зносу. Ми пропонуємо вам, приїхати до нашого офісу та почекати 10-15 хвилин, поки майстер проведе безкоштовну діагностику. Тестування запчастин дозволяє швидко встановити точну причину поломки та провести якісний ремонт Macbook Pro Retina A1706. Якщо ви почали помічати, що ноутбук швидко розряджається, швидше за все необхідно замінити акумулятор, оскільки він має певну кількість циклів, після закінчення яких необхідно встановити нову батарею. Ця операція займає кілька хвилин, але не варто намагатися проводити заміну самостійно, оскільки ви легко зможете пошкодити задню кришку або залишити на ній подряпини від викрутки.

  Іноді на ноутбуці можуть з’являтися смуги, плями або пікселі після механічного пошкодження або залиття рідиною, необхідна заміна екрана в зборі MacBook. У нашому сервісному центрі можлива заміна скла, але в деяких випадках ця операція
  неможлива. Тому після безкоштовної діагностики майстер встановить, чи можливо провести заміну захисного скла або необхідно міняти матрицю спільно з верхньою кришкою. Основними причинами поломки екрану можуть бути «нещасні випадки» з вини власників, оскільки тендітний дисплей не складно пошкодити, навіть при закритті лептопа, його падінні або ударі велика ймовірність поломки матриці. Настійно не рекомендується самостійно проводити заміну екрану, оскільки ця процедура потребує спеціальних навичок та досвіду. Не забувайте, що техніка Apple має власну специфічну архітектуру. Для початку потрібно дістати акумулятор, після чого можна приступати до аналізу макбука. Потім можна починати знімання гвинтів, за допомогою яких кришка закріплюється. Гвинти мають не зручне розташування, і для того, щоб розкрутити їх, необхідно майже повністю розібрати ноутбук. Для заміни екрана необхідно використовувати спеціальний набір інструментів, і дуже важливо не залишити відбитки пальців на дисплеї під час заміни.

  Зламався ноутбук? Оперативний ремонт Macbook Pro Retina A1706 у центрі Києва
  До нас часто звертаються власники макбуків, які випадково впустили, вдарили.
  чи залили рідину свій комп’ютер. Причинами поломок може бути безліч
  факторів, оскільки міцна та надійна техніка не застрахована від пошкоджень. У
  у жодному разі не варто намагатися самостійно проводити ремонт, заміну
  комплектуючих, оскільки не кваліфікований майстер може зашкодити архітектурі
  пристрою, випадково вивести з ладу інші деталі. Оскільки у нашому сервісі
  майстри кваліфікуються виключно на техніці від одного виробника
  вдалося досягти професіоналізму у цій галузі, і постійно розвиватися.
  Звертаючись до нас, ви гарантовано отримаєте консультацію менеджерів, безкоштовну
  діагностику комп’ютера, під час якої інженер зможе за кілька хвилин встановити
  причину несправності. Ми гарантуємо оперативну заміну будь-якої складності, оскільки всі необхідні запчастини знаходяться на складі.

  Крім пошкоджень, поломку може спричинити засмічення макбука, адже під час роботи в нього потрапляє пил і осідає на комплектуючих. Будь-який комп’ютер потребує своєчасного чищення, оскільки забруднення та попадання пилу всередину макбука призводить до постійного перегрівання та уповільнення продуктивності. Рекомендується проводити заміну термопасти та чистку макбука 1-2 рази на рік, але оскільки багато власників
  ноутбуків нехтують цією рекомендацією, погіршується працездатність комп’ютера. Через скупчення пилу засмічується система вентиляції, що призводить до частого перегріву ноутбука, його довільного відключення та перезавантаження, а також до поломки основних комплектуючих макбука. Несвоєчасне чищення може обійтися будь-якому користувачеві виходом з ладу жорсткого диска, відеокарти або материнської плати.
  Акуратна експлуатація гаджета дозволить забезпечити тривалість його роботи. Найкраще використовувати безворсові серветки для видалення пилу з екрана ноутбука, щоб дрібні ворсинки або залишки паперової серветки не потрапляли всередину пристрою. Користуйтеся макбуком лише на чистій поверхні, не рекомендується використовувати ноутбук на ліжку та інших м’яких поверхнях. Якщо система охолодження припинила коректно працювати, зламався кулер, потрібен якісний ремонт Macbook Pro Retina A1706.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про Ретина A1706 у Києві?