Ремонт MacBook Pro Retina 13" A1708 2016-2017 без TouchBar

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro Retina A1708 проводиться внаслідок неакуратного поводження з комп’ютером, зношування запчастин або самостійного втручання. Швидко та якісно провести ремонт може тільки майстер, використовуючи дороге обладнання для паяння та термофену, а також набір інструментів для макбука. Якщо ви хочете отримати робочий пристрій із гарантією, варто вибирати перевірений сервіс, де для заміни використовуються оригінальні комплектуючі Apple.

  Лінійка макбуків року була випущена в 2016-2017 роках, з’явилися на світ у двох розмірах (13 дюймів та 15), а так само з тачбаром (TouchBar), і без нього. Макбук А1708 без тачбара був випущений одним із трьох представлених. Форм-фактор клавіатури цієї моделі має відмінність у порівнянні з братами по поколінню: за рахунок відсутності тачбара на клавіатурі можна побачити звичний ряд функціональних кнопок.

  Нерідко власники стикаються із проблемою, коли макбук швидко розряджається або не заряджається зовсім. Існує маса причин з яких макбук перестає заряджатися (падіння, вихід з ладу акумулятора, пошкодження дроту зарядного пристрою), але вирішення проблеми залежить від конкретної проблеми, яку встановити під силу професійному майстру. Якщо у вас під рукою є ще один зарядний пристрій або макбук, ви зможете самостійно перевірити його працездатність, в іншому випадку необхідно звернутися до сервісного центру для ремонту Macbook Pro Retina A1708. Іноді проблема полягає в поломці дроту, який можна замінити, замість купувати новий дорогий зарядний пристрій.

  Оскільки техніка Apple досить примхлива, не рекомендується використовувати не оригінальні аксесуари, у тому числі підключати підробку зарядного пристрою. Нерідко не оригінальна зарядка призводить до поломки роз’єму зарядки або самої плати, а також може призвести до згоряння конектора або блок живлення. Ремонт Macbook Pro Retina A1708 роз’єму зарядки досить скрупульозна робота, яку варто довірити професійному інженеру, і не намагатися самостійно провести заміну та ремонт Macbook Pro Retina A1708. Також роз’єм зарядки може вийти з ладу або некоректно працювати через попадання пилу всередину. Оскільки макбук можна легко носити з собою, а найчастіше це відбувається без чохла, пил та сміття можуть збиратися у роз’єм.

  Основним завданням цього скла є захист дорогої матриці. Так що при падінні або ударі б’ється виключно захисне скло, а матриця залишається без пошкоджень. При пошкодженні захисного скла для екрана MacBook не завжди потрібна повна заміна всього дисплея, але більшість сервісних центрів пропонують міняти повністю. Після діагностики девайса та з’ясування причини поломки, при можливості можна замінити несправний компонент, що дозволить заощадити час та гроші. Заміна проводиться за допомогою спеціального набору інструментів, спочатку потрібно демонтувати захисне скло, яке кріпиться за допомогою клею. Для зняття скла необхідно нагріти клей до високої температури, але якщо неправильно нагрівати, можна пошкодити гумку і матрицю, і погіршити стан комп’ютера. Так що якщо ви не впевнені у своїх силах, краще звернутись до справжніх професіоналів, які працюють у нашому магазині. Після проведення безкоштовної діагностики майстер встановить причину поломки, підбере необхідну комплектуючу і зробить якісну заміну. На всі роботи та деталі, ви отримуєте гарантію. Також можна вибрати зручний спосіб доставки, по Україні ми доставляємо «день на день» за допомогою Нової Пошти, або скористатися послугами кур’єра по Києву та Одесі. Якщо вашому ноутбуку необхідна заміна захисного скла на MacBook, необхідно вибирати тільки оригінальне та якісне скло. Звичайно на
  На ринку можна знайти не дорогі аналоги, але судячи з досвіду використання цих підробок, вони не можуть повноцінно захистити екран від пошкоджень. Одноразова економія на якості, може спричинити більш дорогий ремонт Macbook Pro Retina A1708.

  Чому варто скористатися послугами професійного майстра:
  – необхідна наявність термофену та набору інструментів
  – заміна скла без певного досвіду, може спричинити пошкодження матриці
  – оригінальне захисне скло досить крихке

  Вартість заміни захисного скла на MacBook 13″ може відрізнятися в залежності від моделі ноутбука. Використання виключно якісних комплектуючих, які знаходяться в нашому магазині, дозволить вам отримати колишній дисплей, він також буде видавати чудове зображення. Також захисне скло може пошкодитися у зв’язку з проведенням некваліфікованого ремонту або заміни деталей у ноутбуці.
  скло кріпиться за допомогою клею по контуру дисплея, для заміни якого необхідно відокремити частини розбитого скла та замінити одноразовий шар клею.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про Ретина A1708 13″ у Києві?