Ремонт Macbook Pro A1212

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт Macbook Pro A1212 повинен бути проведений у сервісному центрі, якщо для вас має значення якість та швидкість робіт, що виконуються. Професіонал швидко замінить батарею або конектори на материнській платі, маючи багаторічний досвід у ремонті яблучних пристроїв. До нас звертаються після фізичних впливів, попадання вологи або окислення запчастин, з появою збоїв у програмному забезпеченні. Якщо власник не роняв і не заливав макбук напоєм, можливо, запчастина просто зносилася і вимагає заміни.

  Кожна деталь в ноутбуці може зношуватися рано чи пізно, в ході регулярної експлуатації. Так що заміна акумулятора є досить поширеним явищем, адже кожна батарея має певну кількість циклів. Іноді робота батареї може погіршуватися через вплив механічних пошкоджень, перепаду напруги або
  внаслідок потрапляння рідини всередину комп’ютера. Якщо ви зіткнулися з цією проблемою, рекомендуємо скористатися такою послугою, як заміна батареї на MacBook. У деяких сервісних центрах не проводиться повноцінна заміна батареї, оскільки «майстри» знають, як продовжити термін служби акумулятора на кілька місяців. Звертайте увагу на вартість ремонту, адже оригінальна батарея для MacBook не може коштувати копійки. Навіть заміна батареї – це відповідальний ремонт Macbook Pro A1212, який не потрібно проводити вдома.

  У нашому сервісному центрі ви отримаєте гарантію на встановлену комплектуючу та проведену роботу. Якщо не знаєте, яка батарея підходить до вашої моделі макбука, наші менеджери з радістю підберуть для вас відповідний акумулятор. Для цього вам необхідно уточнити наступну інформацію для менеджера: лінійку, до якої належить ваш MacBook (Pro, Air, Retina), діагональ і рік випуску.

  При попаданні води на макбук необхідна повна заміна. Оскільки клавіатура на макбуку не розбирається, її неможливо почистити. У деяких моделях ноутбука клавіатура підлягає заміні з підсвічуванням. Якщо з ладу вийшла одна або кілька клавіш, але кріплення залишилося цілим, можна замінити лише кнопку. Якщо зламано роз’єм кнопок, тоді необхідна повна заміна клавіатури MacBook. Після механічного пошкодження на макбуку можуть перестати працювати клавіші, можливо, причина полягає у виході з ладу ланцюга живлення або контролерів. Для встановлення причини ми проведемо безкоштовну діагностику та швидкий ремонт Macbook Pro A1212. Іноді при натисканні клавіші чується хрускіт, після залиття ноутбука рідиною це часта проблема. У цьому випадку найкраще поміняти клавіатуру на нову, оскільки через деякий час корозія призводить до прогнивання ланцюгів живлення, що може стати причиною короткого замикання.

  Корпус на якому помітні явні пошкодження псують зовнішню перевагу ноутбука. Оскільки стильний дизайн макбука є однією з основних його переваг над іншими лептопами, представленими на ринку, власники MacBook навряд чи захочуть працювати за таким девайсом. Нашими професіоналами здійснюється швидке рихтування корпусу MacBook, за рахунок якого запросто випрямляється поверхня пристрою. Цей вид ремонту виконується досить швидко, а його вартість доступна кожному власнику MacBook. Ремонт Macbook Pro A1212 не дозволяє повернути колишній вигляд верхній кришці ноутбука, але значно покращує його.

  Основні ушкодження макбука відбуваються з вини самих користувачів, які випадково розбивають чи кидають комп’ютери. А оскільки найтендітнішими елементами є екран і корпус, вони страждають насамперед. У разі механічного пошкодження часто страждає захисне скло, екран або корпус. На жаль, поки що не виходить виготовити дисплей з міцнішого матеріалу, і при цьому зберегти якість передачі кольору.

  Ми здійснюємо оперативний ремонт Macbook Pro A1212, оскільки всі необхідні комплектуючі для техніки Apple є у нас на складі. Приносьте свій макбук до нашого сервісного центру, де після проведення безкоштовної діагностики, майстром буде встановлена ​​причина, терміни та вартість ремонту. Не варто самостійно намагатися замінити дисплей у зборі, оскільки це дуже копітка робота, яку має проводити виключно професіонал. Оскільки для заміни необхідно використовувати набір інструментів для зняття кришки та для демонтажу дисплея. Для зняття кришки її необхідно нагріти, що полегшує процес демонтажу, після чого потрібно зняти матрицю і замінити на нову.
  Де провести терміновий ремонт Макбук Про A1212 у Києві?