Підписуйся на канал та дізнавайся промокоди на ТоварДня тут

Ремонт iPhone 14

Замовити зворотній зв'язок

  Швидкий та якісний ремонт iPhone 14

  iPhone 14 一 компактний пристрій із мінімалістичним дизайном. Apple славиться тим, що постійно вдосконалює свої гаджети, додаючи нові фішки. Ми побачили не просто продовження попереднього телефону. Два модулі камер перекочували з iPhone 13 Pro. З’явився оновлений процесор А 16 Bionic, збільшилася ємність акумуляторної батареї до 3279 мАг. Виробник стверджує, що їхній флагман 一 надійний, витримує падіння, занурення у воду до 6 метрів. Як би не казали, що iPhone найміцніший смартфон, він може зламатися.

  Найчастіші несправності та поломки моделі

  Проблеми, пов’язані зі смартфоном, діляться на три типи:

  1. Знос комплектуючих (батарея, роз’єм зарядки).
  2. Несправність, що виникла раптово (не працює датчик Face iD).
  3. Механічний вплив (пошкодження матриці).

  Затоплення

  Одна з найпоширеніших поломок. Несподівано впустили у воду, перевернули склянку з рідиною, потрапили під дощ. Волога проникне всередину корпусу. Спочатку вийде з ладу батарея, потім перестане працювати гніздо живлення. Вода добереться до більш крихких мікросхем, провокуючи процес окислення шлейфів, шарів материнської плати. Якщо зіткнулися із затопленням телефону, краще вимкнути його і відкласти в сторону. Не затягуйте з походом до фахівців. Кожну деталь необхідно очистити окремо. Корпус повністю розбирається. Менеджер перевіряє, чи є сліди корозії. Тільки потім йде повне очищення. Також, проводиться діагностика пристрою після проведення ремонту.

  Відсутній звук

  Сюди входить:

  1. Хриплять динаміки, грають тихо.
  2. Звук відсутній.
  3. Брак аудіокодека.

  Причина 一 засмічення, контакт із гострими предметами. Допоможе чистка сіточок у сервісному центрі, заміна комплектуючої повністю.

  Розбитий екран

  Матриця 一 крихка деталь. Страждає найчастіше в телефоні. Дисплей складається з трьох шарів: LCD, скло, touchscreen. Пошкодитися може не тільки повністю модуль, а й компонент окремо. Якщо на екрані відсутні характерні ознаки: відколи, тріщини, але тактильний відгук порушений, то проблема криється тільки в тачскріні. Заміна окремо шару 一 найкрихкіша робота. Потрібно не просто розібрати корпус і відокремити брак. Необхідно акуратно зрізати скло, відокремити сенсор, не пошкодивши матрицю. Усі етапи заміни виконує кваліфікований майстер, у спеціальній безпиловій кімнаті.

  Ремонт iPhone 14 у сервісному центрі 2mac.uа

  Сервісний центр 2Мас пропонує всі види послуг з ремонту техніки Apple: заміна запчастин, пайка складних мікросхем, рихтування корпусу після деформації, відмивання. На сайті компанії можете побачити ціни запчастини відповідно до обраної моделі, графік роботи сервісу. Якщо хочете отримати онлайн консультацію безпосередньо з майстром, залиште номер мобільного телефону в спеціальному віконці у верхній частині екрана.