Ремонт iPhone 4S

Замовити зворотній зв'язок

  Ремонт iPhone 4S може знадобитися для відновлення роботи або заміни комплектуючих. На жаль, будь-який технічний пристрій не може працювати вічно, а деякі фактори призводять до виходу з ладу смартфона набагато раніше. Буває, що ремонтувати iPhone 4S потрібно вже наступного дня після покупки, тому що ви випадково впустили або пролили на нього рідину. Через кілька років справної служби смартфона, йому може знадобитися ремонт, тому що комплектуючі можуть зношуватися.

  Компанія Apple робить дуже якісні гаджети, які відрізняються своєю потужністю та стильним дизайном. Проте навіть «яблучна» продукція не застрахована від пошкоджень, які потребують ремонту. IPhone 4S ушкоджуються через апаратні або програмні несправності. Ви можете ознайомитись зі специфікацією iPhone 4S (A1387) на інформаційному порталі EveryMac. Найпоширенішими є: потрапляння рідини всередину телефону, розбите скло під час падіння, пошкодження корпусу, збій у програмному забезпеченні, а також порушення роботи електронних схем. Крихкий корпус іноді не витримує навантажень, а при падінні може погнутися, для цього проводиться заміна корпусу iPhone 4S, що дозволяє повернути колишній вигляд телефону.

  Основні причини, з яких до нас звертаються:

  • заміна кнопки;
  • заміна екрану;
  • заміна скла;
  • заміна батареї;
  • заміна камери.

  Коли може знадобиться ремонт iPhone 4S?

  Внаслідок сильного удару чи падіння смартфона, оскільки навіть захисний чохол не здатний повноцінно захистити смартфон від поломки. Після фізичного пошкодження телефону може зламатися внутрішня запчастина, розірватися шлейф або з’явиться зовнішній дефект. Також часто телефон продовжує коректно працювати, а на корпусі або бічній панелі з’являється вм’ятина. Дисплей може постраждати внаслідок механічного впливу, і внаслідок появи подряпин, сколів та тріщин без ремонту не обійтися.

  Природне зношування комплектуючих викликане постійним використанням смартфона, так після тривалої експлуатації кнопка Home може перестати спрацьовувати з першого разу або зовсім не реагувати на натискання. Перемикач режимів, при частому використанні також через кілька років правильної роботи може вимагати заміни. На жаль, вічних комплектуючих немає. Найчастішим зверненням до сервісу є заміна акумулятора. Оскільки навіть якщо Ви дбайливо ставитеся до смартфону, носите в чохлі і не кидаєте, жодного разу не зверталися в сервіс і робота iPhone 4S вас радує, але батарея постійно розряджається не обійтися без нової АКБ. З часом використання телефону ємність акумулятора поступово знижується і коли вона досягне позначки 70% не обійтися без ремонту.

  Потрапляння рідини та вологи всередину смартфона, як і перепад температур, є критичним і негативно відображається на роботі пристрою. Вода, проникаючи в корпус, осідає на контактних доріжках і запчастинах, може вивести конектори на материнській платі з ладу і призвести до окислення шлейфу. Після потрапляння води, соку, чаю та будь-якого напою, потрібно вимкнути пристрій та доставити до сервісного центру, де майстер швидко розбере смартфон та очистить від вологи. Навіть якщо потрапляння рідини здається незначним і iPhone продовжує працювати, не факт, що через пару місяців ви не зіткнетеся з дорогим ремонтом через корозію внутрішніх елементів.

  Заводський брак не так часто проявляється, але іноді може призвести до ремонту пристрою. Ще під час складання смартфона може використовуватись бракована запчастина, яка нормально працює при тестуванні, але через деякий час використання телефону може вийти з ладу. Так із виробництва можуть бути зняті цілі партії товару, а компанії іноді визнають несправність конкретних елементів у своїх технічних пристроях.

  Самостійне втручання або спроба ремонту, звернення до сервісу, де працюють некомпетентні майстри також одна з причин подальшого ремонту. З метою економії користувачі часто намагаються почистити або замінити запчастину вдома, але зрештою подвоюють суму подальшого ремонту. Також Ви не застраховані від співпраці з майстром-початківцем, без досвіду, який легко може порушити роботу комплектуючих, зачепити важливі запчастини в ході ремонту.

  Також у нашому сервісному центрі здійснюється заміна батареї, оскільки при регулярному використанні будь-яка техніка зношується. Для ремонту використовуються лише оригінальні комплектуючі, які наша компанія постачає по всій території України. Для того щоб Ваш телефон почав знову працювати краще звернутися до сервісного центру, і не намагатися відремонтувати девайс самостійно, щоб не погіршити його стан. Відповідальні фахівці зможуть оперативно провести ремонт iPhone 4S, проконсультувати та провести безкоштовну діагностику. Після заміни екрану iPhone 4S або іншої комплектуючої ми тестуємо пристрій та надаємо гарантію. Також ми здійснюємо кур’єрську доставку по Києву, можемо доставити пристрій після ремонту до Одеси, та відправляємо замовлення по всій території України за допомогою Нової Пошти.

  Де провести терміновий ремонт iPhone 4S у Києві?